Спецможливості
Новини

Мінагропрод підтримає нішевий бізнес на 5 млрд грн, але наступного року

30.08.2016
2193
Мінагропрод підтримає нішевий бізнес на 5 млрд грн, але наступного року фото, ілюстрація
фестиваль льону

Одним з головних напрямків для Міністерства аграрної політики та промисловості сьогодні є розвиток малого та середнього фермерства.

Про це повідомляє прес-служба Мінагропроду

Про таку ініціативу повідомив Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий на відкритті Всеукраїнського фестивалю льону. Зокрема, він наголосив, що  пріоритетом сьогодні, який визначений міністерством та підтримується Урядом - є підтримка малого та середнього бізнесу. Вони можуть бути успішними, прибутковими та конкурентоздатними, саме завдяки розвитку виробництва нішевої продукції.

 Міністр навів у приклад організатора фестивалю льону, фермера Ірину Костюшко, яка досягла рівня великого агрохолдингу, завдяки виробництву нішевої продукції, а саме льону. Зокрема, Міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий підкреслив, що Ірина Костюшко починала свій бізнес на 200 га. Вона ніколи не перемогла би жодного холдингу, та не стала конкурентоздатною на ринку, не стала б надалі розвивати свій бізнес, якщо б не почала розвивати свій бізнес з нішевої продукції.

Тарас Кутовий також додав, що зараз визначається обсяг підтримки в держаному бюджеті на малих та середніх фермерів. Він з акцентував на тому, що Міністерство пропонує визначити на наступний рік, щоб кількість державної підтримки склала 1% від валового виробництва сільськогосподарської продукції, це трошки більше ніж 5 млрд грн , що, на його думку, є гарним поштовхом для розвитку малого та середнього фермера.

Нагадаємо, спецрежим для аграріїв: Комітет – за, МВФ – проти. Аграрний і податковий комітети Верховної Ради внесли на розгляд парламенту пропозицію про збереження спецрежиму для деяких аграрних галузей у 2017 році

Інтерв'ю
Вважається, що для українського елеватора добрий показник — 3 обороти за сезон (це коли елеватор потужністю одночасного зберігання 50 тис. т за сезон перевалює 150 тис.). Елеватор «Агродар-Бар», розташований у селі Міжлісся Барського... Подробнее
 Стручков
В Україні практично відсутнє власне виробництво ЗЗР. Попит на цю продукцію задовольняється завдяки імпорту. Економічна криза спричинила збільшення фальсифікату засобів захисту рослин. 

1
0