Спецможливості
Новини

Які країни найчастіше цікавляться українськими землями?

02.05.2017
1916
Які країни найчастіше цікавляться українськими землями? фото, ілюстрація

Відкладений попит зарубіжних інвесторів на українські землі сільгосппризначення присутній. «Закордон» зайняв вичікувальну позицію. Інвестори кружляють, аналізують ситуацію в Україні та оцінюють свої можливості. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Інфоіндустрія.

За інформацією президента Земельного союзу України Андрія Кошиля, сайт Земельного союзу щодня відвідують близько 3000 чоловік. Якщо проаналізувати географію відвідувань, то найактивніші «зацікавлені» - це Норвегія, США і країни Близького Сходу.

Партнер Alexandrov&Partners Оксана Крижанівська, характеризуючи європейських інвесторів, відзначає ріст їхнього інтересу до української землі: «Щодо європейців, вони зацікавлені в невеликій кількості землі. Тобто до нас не приходять із бажанням купити 50 тис. га, а в середньому концентрують 2-3 тис. га. Є два замовлення на 10 тис. га і один із Чехії - на 30 тис. га», - повідомила юрист.

Також експерти відзначають ріст зацікавленості до українських земель із боку Китаю та Індії. «Ми маємо розуміти, що на Близькому Сході майже немає сільськогосподарських земель, а ті цінові планки на землю, які встановлено в Україні, - для них не такі високі», - впевнені в Земельному союзі України.

За словами директора SmartFarming Артема Бєлєнкова, в основному активізувалися ті, хто вже зайшов в Україну. Зарубіжні інвестори, у яких вже була земля або вони віддалено управляли нею через хедофіси, упорядковують свої землі, щоб підготуватися до процесу запуску ринку. «Щоб заходили нові інвестори і активно скуповували землі - ми такого не спостерігаємо», - сказав він.

«Зрозуміло, що механізмів поки немає, але іноземці хочуть йти на землі України», - констатують експерти.

Ключові слова: ринок землі

Інтерв'ю
Активні військові дії на території України перевернули з ніг на голову життя мільйонів українців. Але не слід забувати, що в стані гібридної війни Україна перебуває із 2014 року і страхіття окупації до 2022 року пережила значна частина... Подробнее
В успіху спільної праці компанії зазвичай вагома частка належить її очільникові й натхненнику, який зміг згуртувати команду однодумців, націлених на досягнення бажаного результату. Таким є Ярослав Чабанюк — людина, добре знана в широких... Подробнее

1
0