Спецможливості
Новини

Інноваційну технологію протруювання насіння впровадили на насіннєвому заводі DuPont Pioneer

11.12.2017
2614
Інноваційну технологію протруювання насіння впровадили на насіннєвому заводі DuPont Pioneer фото, ілюстрація

Інноваційну технологію протруювання насіння впровадили на насіннєвому заводі України DuPont Pioneer. Ця технологія використовується тільки на двох заводах у всій Європі, і один з них знаходиться в Україні, в с. Стасі Полтавської області.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ІА «Інфоіндустрія».

Суть інновації полягає в тому, що при протравлюванні використовується піна СЕТ-М, яка забезпечує більш рівномірний розподіл робочого розчину по поверхні насіння, покращує термін зберігання протруєного насіння і запобігає утворенню пилу, який при відкритті мішка з насінням піднімається в повітря і негативно впливає на робочий персонал, який засипає насіння в сівалку.

«Ця піна є різновидом прилипача, який дає змогу рівномірно забарвити насіння і розподілити діючу речовину по поверхні насіння, а головна особливість полягає в тому, що використання піни СЕТ-М запобігає утворенню токсичного пилу, який зазвичай утворюється в мішку з протравленим насінням, і при відкритті мішка вилітає з нього і потрапляє на робочий персонал, який завантажує сівалку. Оскільки компанія DuPont Pioneer піклується про здоров'я своїх клієнтів, ми впровадили інноваційну технологію протруювання насіння з використанням піни СЕТ-М на нашому заводі в селі Стасі, Полтавської області» - про це під час Медіа-Клубу DuPont Pioneer заявив Олексій Турчинов, керівник виробничого відділу Pioneer «Стасі Насіння».

Інтерв'ю
За використання сучасних засобів захисту рослин найбільшої їхньої ефективності вдається досягти лише за строго виконання трьох основних умов: правильного вибору препарату, оптимальних термінів внесення та чіткого дотримання технології... Подробнее
Традиційним джерелом байпасного крохмалю в раціонах корів є зерно кукурудзи. Його особливістю є те, що він не ферментується у рубці і стає доступним вже у тонкому відділі кишечника. Це допомагає збільшити надходження глюкози у кров’яне... Подробнее

1
0