Спецможливості
Новини

Державній зерновій корпорації загрожує дефолт, - Мінагропрод

27.07.2017
1422
Державній зерновій корпорації загрожує дефолт, - Мінагропрод фото, ілюстрація
Державна продовольча зернова корпорація (ГПЗК) опинилася на межі дефолту, однак китайські кредитори не поспішають приватизувати компанію

Державна продовольча зернова корпорація (ГПЗК) опинилася на межі дефолту, однак китайські кредитори не поспішають приватизувати компанію. Про це заявив в. о. міністра аграрної політики і продовольства Максим Мартинюк, пише propozitsiya.com з посиланням на 112.ua.

За його словами, уряд вважає, що нинішні проблеми пов'язані з неефективним менеджментом і оголосило конкурс на керівника держкомпанії. Посада вакантна протягом останнього року.

"Поки є кредит. Є загроза дефолту компанії, яка називається "Державна продовольча зернова корпорація". Ми ведемо діалог з китайськими кредиторами і про якісь успіхи в нього говорити рано. Але ДПЗКУ також більше року немає керівника. І уряд прийняв рішення щодо формування в ній наглядової ради. Необхідно, звичайно, призначення керівника. І я думаю, що корінь проблем корпорації також в неякісному менеджменті ", - сказав М. Мартинюк.

Також, за його словами, уряд хоче приватизувати ДПЗКУ і зокрема звертався з такою пропозицією до китайських кредиторам.

"Вони кажуть, що для них приватизація це не пріоритетний формат. Вони можуть його розглянути, але не хотіли б", - сказав М.Мартинюк. При цьому він зазначив, що "об'єктивно зараз ця компанія має мінусову ринкову вартість".

Нагадаємо, міністр аграрної політики і продовольства Тарас Кутовий повідомляв, що китайська сторона зацікавлена ​​в приватизації ДПЗКУ.

Ключові слова: АПК, ГПЗПУ, Максим Мартинюк

Інтерв'ю
У квітні 2020 року в компанії CLAAS відбулися кадрові перестановки. Гельмут Клаас, її багаторічний керівник та ідейний натхненник, під керівництвом якого концерн CLAAS став саме тією компанією, яку сьогодні знають на всіх континентах,... Подробнее
Компанія «ТЕРРА» є одним із найбільших українських виробників круп та круп’яних виробів, до асортименту якого входить 165 видів найменувань продукції, частина з якої експортується у 67 країн. Хоч виробництво тут не припинялося ні на день,... Подробнее

1
0