Спецможливості
Новини

ФГ, що спеціалізується на козівництві, поділилися секретами мобільності

23.03.2017
3143
ФГ, що спеціалізується на козівництві, поділилися секретами мобільності фото, ілюстрація
Організовуючи переробку молока, у "Тетяна 2011" збудували цех потужність 7,5 т молока на добу

Фермерське господарство відрізняється від великих заводів і холдингів тим, що можна протягом двох тижнів змінити асортимент і взяти інший, правильний вектор, який фермі потрібен. І це спрацьовує господарству "на руку". Такі висновки робить голова ФГ "Тетяна 2011" Василь Цвик, пише propozitsiya.com з посиланням на kurkul.com.

У своїй діяльності ФГ дотримується семи принципів:  утримання тварин; генетика тварин; раціон годівлі; автоматизоване доїння та кваліфікований персонал; рух молока, охолодження та зберігання; транспортування і переробка молока.

Організовуючи переробку козиного молока, у "Тетяна 2011" збудували цех потужність 7,5 т молока на добу. З самого початку обрали напрямок кисломолочних продуктів і дотримуються його і досі. Сьогодні виготовляють пастеризоване молоко з вмістом жиру 1%, 2,8%, 3,6%. Також пропонують кефір з жирністю 2,8%, біфідойогурт, біфідойогурт зі злаками, біфідойогурт з різними фруктовими наповнювачами. Окрім цього виготовляють 21% сметану і сири. Тару для своїх товарів виготовляють самостійно.

Що стосується сирів, то В. Цвик зізнається, що тривалий час у нього "не лежала душа" до них. Але ізраїльські технологи спроектували для господарства сироварню, і наразі тут працює цех з переробки сирів. Обладнано камери дозрівання, установки для посолки, що дозволяє виготовляти невеликий асортимент сирів - це тверді та м’які сири, а також сир з козиного молока з білою пліснявою, на кшталт камамберу.

Крім того, ФГ має добре розвинену логістику. Здійснюють підвіз молока до переробного цеху, орендують автомобілі, які щодня роблять доставку в супермаркети, адже сир швидко псується, тому потребує швидкої доставки. Сьогодні "Тетяна 2011" співпрацює з 57-ма супермаркетами України і виробнику вже катастрофічно не вистачає сировини. Є супермаркети, які стоять в черзі за продукцією ферми, але поки що їм нічого запропонувати.

"Люди, які працюють на переробці, навчалися та набиралися досвіду у ізраїльських спеціалістів, що працювали на нашому виробництві. Сьогодні ми маємо торгову марку Zinka, яка стала сучасним українським брендом, - зазначає В. Цвик. - Сьогодні можна прогнозувати. Але лише тоді, коли споживач "проголосує" за нас своїми коштами, придбає нашу продукцію, тільки тоді ми зможемо зрозуміти правильною дорогою ми йдемо чи ні. І подумати над тим, як ми можемо змінити цей вектор".

Ключові слова: фермерство, Zinka, козья ферма

Інтерв'ю
За використання сучасних засобів захисту рослин найбільшої їхньої ефективності вдається досягти лише за строго виконання трьох основних умов: правильного вибору препарату, оптимальних термінів внесення та чіткого дотримання технології... Подробнее
Компанія «ТЕРРА» є одним із найбільших українських виробників круп та круп’яних виробів, до асортименту якого входить 165 видів найменувань продукції, частина з якої експортується у 67 країн. Хоч виробництво тут не припинялося ні на день,... Подробнее

1
0