Спецможливості
Новини

«ЕтноПродукту» не вистачає молочки, щоб задовольнити попит ОАЕ

10.02.2017
1084
«ЕтноПродукту» не вистачає молочки, щоб задовольнити попит ОАЕ фото, ілюстрація

ЗАТ «ЕтноПродукт» зацікавлений у поставках на ринок Азії. І хоча молочна продукція виробника дорожче, ніж у інших українських органічних виробників, незважаючи на це, її готові купувати - наприклад, в тих же Еміратах, але у підприємства не вистачає продукту. На азіатському ринку нижче конкуренція і вище платоспроможність. Про це розповів генеральний директор ЗАТ «ЕтноПродукт» Андрій Ніколаюк, пише propozitsiya.com.

«Експорт органіки - це питання ризиків: є проблеми зі зберіганням продукції на складах, фумігації. Внутрішній ринок розвивати складно через низьку обізнаність населення», - зазначив він.

На думку експерта, органіка - це, в першу чергу, довіра. У той же час, актуальна проблема фальсифікату, і не тільки для України. "В Італії мережі об'єдналися, створили майданчик для відстеження всіх етапів створення продукції. Таким шляхом потрібно йти і нам", - вважає А. Ніколаюк.

«Органіка не може розвиватися без комунікацій. BIOFACH - майданчик, де можна віч-на-віч спілкуватися з потенційними клієнтами, налагодити персоналізовану зв'язок», - радить експерт. Також він відмітив американську практику: з кожної проданої тонни зерна фермери платять професійним асоціаціям, інститутам і вони надають практичну допомогу господарствам.

Що стосується держпідтримки, то А. Ніколаюк зазначив, що підприємство не розраховувало на допомогу. Але в грудні 2016 року «ЕтноПродукту» компенсували близько 70% вартості сертифікації.

Інтерв'ю
Компанія «Нор-Ест Агро» свою роботу розпочала у 2013 році як ДП «ТАК» у складі групи компаній «ТАК». А 2019 року ДП «ТАК» стало повністю самостійною компанією, отримало нову назву, новий імпульс до розвитку та нові ідеї. І зовсім не просто... Подробнее
Українська делегація на продовольчій виставці в Японії. Крайній праворуч - Юрій Луценко
Японія, як відомо, — одна з найзаможніших країн світу. При цьому за кількістю населення лише трохи поступається Росії. А ще дуже обмежена в земельних ресурсах, тож більшістю продуктів забезпечити себе не може. Це робить ринок «країни сонця... Подробнее

1
0