Спецможливості
Новини

DuPont Pioneer отримуватиме нові гібриди сорго вдвічі швидше

07.03.2017
1404
DuPont Pioneer отримуватиме нові гібриди сорго вдвічі швидше фото, ілюстрація
DuPont Pioneer та United Sorghum Checkoff Program у результаті трирічної співпраці отримали дві гаплоїдні лінії сорго, які дозволять прискорити процес виведення нових гібридів вдвічі

DuPont Pioneer та United Sorghum Checkoff Program у результаті трирічної співпраці отримали дві гаплоїдні лінії сорго, які дозволять прискорити процес виведення нових гібридів вдвічі. Про це пише   propozitsiya.com з посиланням на інформацію про патентування нових гаплоїдних ліній сорго та результати співпраці з United Sorghum Checkoff Program, розміщену на сайті DuPont Pioneer.

Дослідження групи вчених DuPont Pioneer на чолі з Клівом Френксом і Танвіром Хуссейном виявило дві гаплоїдні індуковані лінії сорго.  Перші у своєму роді, ці запатентовані компанією лінії дозволяють створювати гетерозисні гібриди сорго подвоєнням гаплоїдних ліній, що є першим кроком до значного прискорення процесу гібридизації.

«Розвиток можливостей подвоєного гаплоїдного сорго є важливим кроком вперед в технології селекції сорго. Ця технологія забезпечує селекціонерів сорго потужними інструментами виведення високоприбуткових гібридів сорго. Її потребують наші виробники як в Сполучених Штатах, так і за кордоном», - зазначив генеральний директор компанії United Sorghum Checkoff Program Тім Ласт.

США є найбільшим виробником сорго в світі. У 2015 році тут зібрали понад 15 млн т зерна сорго. Також його вирощують з метою отримання цукру або на зелений корм.

Ключові слова: сорго, гибрид, DuPont Pioneer

Інтерв'ю
Ксенія Костенко — сповнена енергії та віри в краще, жінка-фермерка, яка за роки плідної роботи досягла успіхів у агробізнесі. Навчалася пані Ксенія на факультеті кібернетики в КНУ імені Т.Г. Шевченка, за спеціальністю прикладна математика... Подробнее
Богдан Духницький, канд. ек. наук ННЦ «Інститут аграрної економіки», аналітик компанії «Бізнесгрупінвест», що тісно співпрацює з Асоціацією «УКРСАДПРОМ»
Європейський ринок потребує фруктів і ягід і скупує  їх з усього світу. При цьому попитом користується не  лише сировина, а й перероблена продукція. За результатами 2016 року, 70% доходів зі

1
0