Спецможливості
Новини

Дотації для агрохолдингів обмежать до 150 млн "в одні руки" з 2018 р.

20.12.2016
1210
Дотації для агрохолдингів обмежать до 150 млн "в одні руки" з 2018 р. фото, ілюстрація
Бюджетний комітет ВРУ відмовився від ідеї щодо обмеження прямих дотацій для аграрних підприємств до 150 млн грн "в одні руки"

Бюджетний комітет ВРУ відмовився від ідеї щодо обмеження прямих дотацій для аграрних підприємств до 150 млн грн "в одні руки". Відповідне рішення профільний комітет ухвалив согодні, 20 грудня, пише propozitsiya.com з посиланням на офіційне повідомлення парламенту.

На засіданні комітету 19 грудня  депутат "Народного фронту" Олег Кришин запропонував обмежити суму дотацій до 150 млн грн для одного підприємства. Відповідна пропозиція була підтримана депутатами.

На засіданні комітету відповідне питання було переглянуте за ініціативи голови бюджетного комітету Ніни Южаніної.

В результаті, депутати підтримали пропозицію про запровадження відповідного обмеження з 2018 р.

Нагадаємо, раніше бюджетний комітет ВРУ схвалив направлення 1% від вартості валової продукції сільського господарства на підтримку аграрного сектору. Передбачається, що відповідну підтримку аграрні підприємства будуть отримувати щороку.

Вперше ця норма встановлюється на 5 років. Цього року вона становить 5,5 млрд грн.

Як відомо, з 4 млрд грн прямих дотацій 2 млрд грн буде направлено на птахівництво. Одним з найбільших гравців на ринку м'яса птиці є "Миронівський хлібопродукт" - ТМ "Наша Ряба". Компанія належить Юрію Косюку, який працював першим заступником Адміністрації президента з липня до вересня 2014 р.

Ключові слова: дотації, ВРУ, агрохолдинг

Інтерв'ю
заступник директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Швартау
Щойно збирання озимини повністю завершилося, сайт «Пропозиція» звернувся до заступника директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктора біологічних наук, професора, член-кореспондента НАН України... Подробнее
Щороку дистриб’юторам українського аграрного ринку стає дедалі важче працювати. Вони вимушені переглядати своє ставлення до процесу дистриб’юції, трансформуватися із просто продавців матеріально-технічних цінностей (МТЦ) у постачальників... Подробнее

1
0