Спецвозможности
Новости

У виробників черешні теж непростий сезон

14.04.2022
415
У виробників черешні теж непростий сезон фото, иллюстрация

Проблеми з набором працівників для збору та сортування ягоди, зруйновані логістичні ланцюжки, переформатування ринку збуту — це лише частина викликів, з якими в цьому сезоні стикнуться виробники ягід, повідомила керівниця проєкту ТОВ «Уманська фруктова компанія» Оксана Гордій.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Украгроконсалт.

«Поточні проблеми у нас пов‘язані з нестачею обігових коштів. Ми намагатимемося цього року оптимізувати використання добрив та засобів захисту через підвищення цін на них. Наше головне завдання цього року: отримання врожаю з мінімальними витратами, якісний догляд за садом та збереження нашої команди», — зазначає Оксана Гордій.

Цього року 10 га саду ТОВ «Уманська фруктова компанія» вийде на повне плодоношення. В компанії сподіваються отримати 8-12 кг якісної черешні з одного дерева. В господарстві вже почали обрізку саду. В компанії зазначають, що наразі ситуація з насадженнями непогана, але зараз важливо уникнути весняних заморозків під час цвітіння.

«Головне завдання — запобігти розтріскуванню черешні для збереження її товарної якості. Також хотілося б, щоб нас оминули заморозки та цей сезон не був дощовим, і ми не зіткнулися з проблемою сірої гнилі та розтріскування. Нам довелося відтермінувати плани щодо придбання нового сортувального обладнання. Це б гарантувало нам підготовку якісного товару для продажу та, як наслідок, кращу ціну реалізації», — говорить Оксана Гордій.

Тому цього року компанія буде орієнтуватися на приватних оптовиків, які налаштовані на свіжу смачну ягоду, а не на чітке сортування за розміром, як мережі супермаркетів.

Интервью
До цього господарства у мене особливе ставлення — дуже поважаю фахівців, які працюють тут за їхню людяність, відкритість і готовність завжди прийти на допомогу. Коли я з донькою втікала від війни (а самі ми з Києва), то тимчасовий притулок... Подробнее
Карлос Альберто Сесарі
В Украине за последние полтора десятка лет многие хозяйства пыталось вводить нулевую или минимальную обработку почвы. И большинство, столкнувшись с проблемой снижения урожайности, возвращались к традиционной технологии. Аргентина многим... Подробнее

1
0