Спецможливості
Новини

Зусиллями Сингенти припинено виробництво 13% підробок загального ринку ЗЗР

17.01.2023
703
Зусиллями Сингенти припинено виробництво 13% підробок загального ринку ЗЗР фото, ілюстрація

У 2022 р. зусиллями працівників компанії «Сингента» вилучено 13,3 тис. т підроблених ЗЗР, насіння та ДР, зазначив керівник відділу Корпоративної Безпеки в Україні компанії «Сингента».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Журнал «Агроном».

«Якщо зазначити, що загальний об’єм ринку ЗЗР ключових виробників (а саме їх «цікаво» підробляти, бо це відомі бренди) складає приблизно 50 тис. т у 2022 р., а з 13.3 тис. Т половину складають ЗЗР та ДР, то виходить, що зусиллями однієї компанії припинено виробництво підробок у розмірі до 13% від загального ринку ЗЗР, або майже половина обігу підроблених ЗЗР, що досить суттєво», — уточнили в компанії. 

На переконання керівника відділу Корпоративної Безпеки в Україні компанії «Сингента», сама цифра говорить і про те, що проблемою мають опікуватися як всі виробники, так і держава, бо цей показник необхідно збільшити вдвічі.

У компанії «Сингента» радять звертати увагу на пакування та якість етикеток, відповідність їх стандартам. Друге, на що потрібно звернути увагу, — у кого купуються ЗЗР. Це мають бути офіційні дистриб’ютори або безпосередньо виробник. Третій аспект — ціна. 

«Варто ставитися критично до «вражаючих» знижок чи розпродажу залишків продукції. Слід також додатково все перевірити, якщо пропонують ціну, яка з невідомої причини суттєво нижче, ніж на ту саму продукцію у сусіда або ніж ціна стовідсоткової попередньої оплати в прайс-листі виробника. Окрім цього, є можливість запросити представника «Сингента» і він звірить номери партій та перевірить додаткові ознаки оригінальності. У випадку ж виявлення фальсифікату варто негайно повідомити представника «Сингента», або ж на «гарячу лінію» компанії про цей факт», — резюмували у компанії.

Інтерв'ю
Наразі багато виробників ЗЗР, насіння та техніки вдаються до транспортно-складського аутсорсингу. Адже це дає змогу з мінімальними витратами (не секрет, що у великих компаніях витрати на логістику на сьогодні часто перевищують інші... Подробнее
Клінт Мартін
11 липня 2016 року Україна і Канада підписали Угоду про створення зони вільної торгівлі. Це найбільша угода такого плану після ЗВТ з Євросоюзом. 

1
0