Спецвозможности
Новости

Збери собі сам — фермери запрошують на збір суниці

23.05.2022
346
Збери собі сам — фермери запрошують на збір суниці фото, иллюстрация

Фермерське господарство «ФайнаBerry», що в селі Гончари на Львівщині, в рамках акції «Збери собі сам» запросило всіх бажаючих долучитись до збору полуниці.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку «ФайнаBerry».

З собою вони попросили взяти лише ємності в які буде зручно збирати та везти ягоду. Також відерка можна було придбати на місці.

Вартість ягоди ФайнаBerry оцінила в 90грн/кг.

За два дні кількість сімей яка відвідала ФайнаBerry склала приблизно 100 автомобілів. Середній об'єм зібраної полуниці на одну сім'ю склав 4кг.

Рекордсменом стала сім’я із трьох осіб, яка зібрала 16 кілограм полуниці!

Фаворитом за усі роки став один сорт, назву якого ФайнаBerry поки не розкриває, але пообіцяли збільшити насадження саме цього сорту.

«Отож, за два дні ми знову переконались про необхідність продовжувати дані заходи які відволікають дітей, батьків та дають можливість поєднати корисне з правильним і трохи розвіятись. Тому ми будемо продовжувати запрошувати Вас на наше поле ФайнаBerry і дивувати Вас новими сортами, та новими смаками», — пообіцяли в господарстві.

Наступну акцію «Збери собі сам» планують провести через декілька тижнів.

Интервью
Марія Махновець (ліворуч), експерт з органічного трейдингу, на виставці BIOFACH, Нюрнберг, Німеччина, разом з експертами аграрного ринку - André Pilling та Марією Дідух (проект "Agritrade Ukraine")
Украина занимает 10-е место в мире по производству органических зернобобовых культур, по масличным и зерновым находится на 6-й позиции. Основные направления экспорта - Нидерланды, Германия,
10 апреля украинское подразделение французской компании MAS Seeds и фирма Innovation Agro Technologies подписали меморандум о сотрудничестве, который предусматривает внедрение в хозяйствах, которые являются клиентами MAS Seeds, созданной в... Подробнее

1
0