Спецвозможности
Новости

За рік роботи ринку земля подорожчала на 30%

04.07.2022
334
За рік роботи ринку земля подорожчала на 30% фото, иллюстрация

Земельна реформа вивела з тіні максимально все, що можливо. Сьогодні ринок землі працює прозоро і без корупції, наголосив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський під час прес-конференції, присвяченій першому року функціонування ринку землі в Україні.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

За рік роботи ринку землі в Україні укладено більше 105 тис. правочинів, у тому числі 88 тисяч угод купівлі-продажу землі з загальною вартістю в понад 7 млрд грн. Через російську агресію не відбулася понад 50 тис. угод купівлі-продажу землі, а землевласники недоотримали 4,2 млрд грн.

Середньозважена ціна за гектар зараз в основному на 30 % більша від ціни, що була рік тому, і становить 37 900 грн за гектар.

Навіть у воєнний час земельний ринок залишається активним. Так, на ринку оренди землі у березні успішно відбулися 40 % торгів — зростання цін за ними зафіксовано приблизно в 4 рази.

Ключевые слова: ринок землі

Интервью
Николай Орлов
В 2016 году значительно возросло количество рейдерских захватов предприятий. Среди пострадавших есть и представители аграрного бизнеса. Только за первое полугодие с жалобами на действия рейдеров в
Вопросам сознательного ведения агробизнеса уделяется все большее внимание. Центр экологических инициатив «Экодия» - это общественная организация, объединяющая экспертов и активистов вокруг идеи сохранения окружающей среды через влияние на... Подробнее

1
0