Спецвозможности
Новости

За минулий тиждень зерновим коридором експортували понад 800 тис. тонн агропродукції

07.12.2022
262
За минулий тиждень зерновим коридором експортували понад 800 тис. тонн агропродукції фото, иллюстрация

За 18-ий тиждень роботи «зернового коридору» з 28 листопада по 4 грудня 2022 року через морські порти Одеської області було експортовано 838,1 тис. т агропромислової продукції, що на 39% більше відвантаження цим каналом тиждень тому.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УКАБ.

При цьому кількість кораблів, що були завантажені за цей тиждень, становила 23, що на 5 одиниць більше попереднього тижня. В останній період спостерігається тенденція до використання суден більшої тоннажності, що дозволяє швидше проходити перевірку і, відповідно, вивозити більше продукції з України.

Українська продукція попрямувала в країни Азії (Китай, Туреччина, Ізраїль та інші), Європи (Іспанія, Італія, Португалія та інші) та Африки (Єгипет, Ефіопія, Алжир).

Найбільші обсяги експорту протягом 18-го тижня роботи становили:

  • кукурудза (56% експорту за цей період);
  • пшениця (33%);
  • макуха соняшникова (6%).

Всього з початку роботи «зернового коридору» з 1 серпня по 4 грудня 2022 року вдалося експортувати 13,0 млн т продукції АПК нашим іноземним партнерам.

Интервью
Війна в Україні триває. Наші захисники та захисниці продовжують відважно боротися проти російських окупантів і з кожним днем наближають Перемогу. В той же час, на своєму фронті продовжують працювати і українські аграрії. Попри всі труднощі... Подробнее
Выход на внешние рынки все чаще становится закономерным этапом развития успешного бизнеса. Впрочем, перед руководителем, который принял решение о внешней экспансии, традиционно возникает много

1
0