Спецможливості
Новини

Ваговий контроль на дорогах буде цілодобовим, — Криклій

24.06.2020
733
Ваговий контроль на дорогах буде цілодобовим, — Криклій фото, ілюстрація

Ваговий контроль на дорогах України буде цілодобовим і до процесу планується залучити представників місцевих органів влади. Заявив міністр інфраструктури Владислав Криклій у ході інспекції одного з таких комплексів на ділянці автошляху М-06 «Київ-Чоп» біля Великої кільцевої дороги навколо Києва.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ukrinform.

«Захищати дороги не менш важливо, ніж їх будувати. Ми плануємо ефективно виявляти і контролювати факти порушення габаритно-вагових параметрів через виключення людського фактора із безпосереднього процесу зважування.

Наша мета — здійснювати цей контроль цілодобово. 5 комплексів габаритно-вагового контролю вже працюють на дорогах навколо Києва в цілодобовому режимі. Аналогічна робота ведеться в Одесі, Умані, Миколаєві, інших містах. Найближчим часом 40 стаціонарних комплексів працюватимуть на дорогах України», — сказав міністр.

За його словами, на розгляд уряду також будуть внесені зміни, що передбачають залучення до роботи інспекторів Укртрансбезпеки представників місцевих органів влади.

«Таким чином ми приєднаємо до цього процесу місцеві органи влади, тому що вони зацікавлені захищати свої дороги», — пояснив Криклій.

Він також зауважив, що найближчим часом на дорогах України функціонуватимуть 40 стаціонарних вагових комплексів для забезпечення захисту доріг від руйнування. На них працюватимуть інспектори Укртрансбезпеки спільно з Нацполіцією, а також під контролем Служби безпеки України.

Участь в інспекції також взяли голова Укртрансбезпеки Олександр Погорілий та представники Нацполіції.

У міністерстві нагадують, що всього до кінця 2020 року по всій території України працюватимуть 54 комплекси автоматичного габаритно-вагового контролю Weigh-in-Motion («Зважування у русі») для забезпечення захисту доріг від руйнування. На їх базі також може бути запущена система автоматичного стягнення штрафів.

Інтерв'ю
Трохи історії… SDHI — це новітній клас фунгіцидів (інгібіторів сукцинатдегідрогенази), що належать відповідно до FRAC до групи 7. Препарати цього класу фунгіцидів почали з'являтися на ринку в кінці 1960-х років. Однак більш сучасні SDHI,... Подробнее
Одним із найвідоміших не лише в Україні, а й у всьому світі центрів пшеничної селекції є Миронівка (Київщина), яку недарма називають пшеничною столицею, батьківщиною української озимої пшениці, адже саме тут працює Миронівський інститут... Подробнее

1
0