Спецможливості
Новини

В Україні здійснено перше дозавантаження танкера соняшниковою олією в морі

07.05.2020
837
В Україні здійснено перше дозавантаження танкера соняшниковою олією в морі фото, ілюстрація

United Barge Company 3 травня 2020 р. виконала дозавантаження соняшникової олії з річкового танкера на морський у відкритому морі на замовлення компанії «Кернел», що стало першим подібним досвідом в Україні. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу United Barge Company на сторінці в Facebook.

Так, на танкер SC Draco було спочатку завантажено 33,2 тис.тонн соняшникової олії на МСП «Ніка-Тера» на максимальну осадку в БДЛК 10,3 м, після чого він вийшов на Банку Трутаєва для дозавантаження. Танкер UBC Amosov доставив на рейд 2,6 тис. тонн олії.

Операція з перевантаження, включаючи всі допоміжні процеси, зайняла близько доби, що дозволило значно зменшити витрати на фрахт всього судна і оптимізувати логістику, уникнувши витрат з суднозаходу в другий український порт. При цьому уточнюється, що планувалася дана операція більше року.

«Хотілося б відзначити, що це перша в українській історії операція такого роду, і якщо довантаження зернових давно стало буденністю, то для олії це справжній прорив. Вимоги до STS операцій у судновласників танкерного флоту на порядок вище, ніж при перевантаженні балкерів, що зажадало значних зусиль для забезпечення необхідного рівня безпеки стоянки танкерів один біля одного, включаючи забезпечення Yokohama Fenders, безпеки самого перевантажувального процесу з використанням спеціалізованих шлангів і знаходження допоміжного судна в безпосередній близькості протягом всього процесу перевантаження, і дотримання норм екологічної безпеки», – прокоментували в United Barge Company.

Інтерв'ю
Статуя кохання в Батумі "Алі та Ніно"
Нещодавно Україну відвідав заступник директора «Агросервіс центру» при Міністерстві сільського господарства Аджарії Леван Болгвадзе. Користуючись нагодою, propozitsiya.com поспілкувалась із
За високої інтенсивності інвазій паразитарні захворювання можуть завдавати господарствам чималого виробничого клопоту та призводити до вагомих економічних збитків. Так, за даними фахівців, втрати молочної продуктивності можуть сягати 20-60... Подробнее

1
0