Спецможливості
Новини

В Україні не вистачає елеваторних потужностей

11.11.2018
989
В Україні не вистачає елеваторних потужностей фото, ілюстрація

Рекордний врожай загострив проблему нестачі елеваторних потужностей. Незважаючи на велику кількість елеваторів в Житомирському регіоні, автомобільні черги на приймання зерна не зменшуються. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на сторінку в Facebook компанії «Зернова База України».

Причина такої ситуації - брак потужностей і повільне відвантаження зерна його власниками. Щороку в період збирання ціни на зерно знижуються до мінімуму, що робить невигідним продаж зерна і змушують залишати його на тривале зберігання в елеваторі.

У компанії говорять, що для збереження якості зерна та договірних відносин з клієнтами, ЗБУ не перший рік розміщує зерно в полімерних зернових рукавах.

«Ця ефективна технологія дозволяє уникнути традиційних способів зберігання - в складських приміщеннях. Застосування технології зберігання в рукавах дозволяє регулювати обсяг зернових, який необхідно зберегти. Так, при високій врожайності можемо просто збільшити кількість рукавів. В рукавах, в залежності від вологості, зерно може зберігатися до 18 місяців », - йдеться в повідомленні.

Відзначається, що підготовка зерна для тривалого зберігання, при необхідності, полягає в доведенні рівня вологості і засміченості зернових до параметрів ГОСТу. Нагадаємо, що елеватори групи компаній «Зернова База України» взяли на зберігання 45 тис. т зернових і олійних культур, зібраних аграріями Житомирської області.

Інтерв'ю
Радник з сільського господарства Посольства Франції в Україні Ніколя Перрен
    Радник Посольства Франції в Україні з питань сільського господарства Ніколя Перрен розповів сайту propozitsiya.com, чому в званні великої аграрної країни нема нічого поганого, чим його батьківщина заслужила це звання і чим зі свого... Подробнее
Валентина Болоховська, лауреат Державної премі України в галузі науки й техніки, один із засновників "БТУ-Центр"
«БТУ-Центр» — один із найвідоміших в Ук­раїні вітчиз­ня­них ви­роб­ників біологічних про­дук­тів для сільсько­го гос­по­дар­ст­ва. Ком­панія пра­цює з 1999 ро­ку, й звідтоді на ри­нок ви­ве­де­но чи

1
0