Спецвозможности
Новости

В Італії — надзвичайний стан через найсильнішу за останні 70 років посуху

07.07.2022
266
В Італії — надзвичайний стан через найсильнішу за останні 70 років посуху фото, иллюстрация

Італія оголосила надзвичайний стан для територій навколо річки По, на яку припадає приблизно третина сільськогосподарського виробництва країни та яка страждає від найсильнішої посухи за 70 років.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Reuters.

По — найдовша річка Італії, яка протікає понад 650 км (400 миль) через багату північну Італію. Однак багато ділянок водного шляху висохли, і фермери кажуть, що потік настільки слабкий, що морська вода просочується всередину, знищуючи посіви.

Урядова постанова дозволить владі скоротити бюрократичну тяганину та негайно вжити заходів, якщо вони вважають це за потрібне, наприклад запровадити нормування води для будинків і підприємств.

«Надзвичайний стан спрямований на врегулювання ситуації, що склалася, за допомогою надзвичайних засобів і повноважень, надання допомоги постраждалому населенню», — йдеться в повідомленні уряду.

Було додано, що в майбутньому можуть бути вжиті додаткові заходи для боротьби з посухою, яка все більше впливає на центральну Італію після надзвичайно сухої зими та весни, за якими послідувало надзвичайно спекотне раннє літо.

Интервью
Міністерство аграрної політики, Ярослав Краснопольський
Недавние изменения в составе правительства могут коснуться  и деятельности Министерства аграрной политики и продовольствия. Что изменилось и каких новаций ожидать? С этим вопросом мы обратились к
С развитием агросектора Украины повышаются и требования к специалистам аграрной отрасли. Учебные программы профильных вузов все еще зачастую не отвечают ни требованиям агрокомпаний, ни скорости развития современных технологий в АПК.... Подробнее

1
0