Спецвозможности
Новости

Уряд спростив вимоги до імпорту та переміщення сільськогосподарської продукції

04.04.2022
354
Уряд спростив вимоги до імпорту та переміщення сільськогосподарської продукції фото, иллюстрация

Мінагрополітики та Уряд для забезпечення продовольчої безпеки держави працює над спрощенням умов ведення бізнесу в період воєнного стану.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 398 від 01 квітня 2022 року «Деякі питання здійснення фітосанітарних заходів та процедур в умовах воєнного стану», яка діятиме на період воєнного стану та протягом 90 днів з дати його припинення або скасування.

Прийняті зміни сприятимуть спрощенню імпорту сільськогосподарської продукції рослинного походження та дерегуляції переміщення насіння територією України, що матиме позитивний вплив на забезпечення продовольчої безпеки держави.

Постановою передбачено:

  1. Запровадження принципу екстериторіальності для реалізації повноважень територіальних органів Держпродспоживслужби.
  2. Спрощення фітосанітарного контролю імпорту деяких товарів.
  3. Скасування вимоги проведення фітосанітарного контролю супровідного дерев’яного пакувального матеріалу.
  4. Скасування обов’язковості переміщення територією України імпортованих об’єктів регулювання, у супроводі карантинного сертифіката.
  5. Видача карантинного сертифікат виключно на вимогу особи.

«Для спрощення фітосанітарних заходів при імпорті сільськогосподарської продукції рослинного походження та створення безперебійного постачання такої продукції на період воєнного стану, Уряд спростив вимоги до імпорту та переміщення сільськогосподарської продукції рослинного походження, у тому числі насіння, в умовах воєнного стану», — зазначив Міністр аграрної політики та продовольства України Микола Сольський.

Интервью
В августе одна из ведущих мировых агрохимических и селекционных компаний Corteva Agrisciences провела масштабный опрос подростков и их родителей в 6 странах Восточной Европы. В ходе опроса тех, кто только определяется с выбором будущей... Подробнее
Наталія Гордійчук, засновниця компанії "Агрітема"
"Агритема" своими биорешениями кардинально меняет подход к земледелию. О биоинновациях, которые более 10 лет компания предоставляет аграриям, рассказывает основательница — Наталья Гордейчук.

1
0