Спецвозможности
Новости

Український борщ — в списку культурної спадщини ЮНЕСКО

05.07.2022
155
Український борщ — в списку культурної спадщини ЮНЕСКО фото, иллюстрация

На 5-ому позачерговому засіданні Міжурядового комітету з охорони нематеріальної культурної спадщини за зверненням МКІП було внесено елемент «Культура приготування українського борщу» до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі Міністра культури та інформаційної політики Олександра Ткаченка.

«Битва за борщ була розпочата ще до війни. І скільки б Захарова не розповідала, що «книги з кулінарії заборонялися, а рецепт страви тримали в таємниці та забороняли готувати» і взагалі наш борщ — це «прояв екстремізму та нацизму», цей «прояв екстремізму» тепер офіційно український, і офіційно під охороною ЮНЕСКО», — повідомив Ткаченко.

Але звичайно ж Україна буде ділитися борщем і його рецептами зі всіма цивілізованими країнами. Та й з нецивілізованими теж, щоб у них було хоч щось смачне та українське.

Але пам'ятайте та будьте певні — як у війні за борщ так і в цій війні ми переможемо.

Интервью
Клінт Мартін
11 июля 2016 Украина и Канада подписали Соглашение о создании зоны свободной торговли. Это крупнейшая сделка такого плана после ЗСТ с Евросоюзом.
Год назад отечественный бизнес пережил беспрецедентное до тех пор событие - локдаун, то есть полное прекращение работы значительной части предприятий, в частности, полное закрытие заведений питания. Именно тогда Анна Морозова решила дать... Подробнее

1
0