Спецможливості
Новини

Український пристрій для АПК, яким зацікавилася ООН

10.09.2016
1555
Український пристрій для АПК, яким зацікавилася ООН фото, ілюстрація
украинский кавитатор

Це - ультразвуковий кавітатор для знезараження рідин.

Про це повідомляє Агробізнес сьогодні

Фахівці холдингу НumanТransparency Іnnovation спільно з науковими співробітниками НТУ КПІ ім. І. Сікорського представили сучасний інноваційний продукт у сфері сільського господарства – ультразвуковий кавітатор для знезараження рідин.

Презентація винаходу відбулась 1 вересня 2016 року у виставковій залі Наукового парку Київська політехніка при Національному технічному університеті України КПІ ім. І. Сікорського. Кавітатор було продемонстровано Президенту України Петру Порошенку, який цього дня відвідав університет та оглянув виставку останніх технологічних рішень та інноваційних розробок, що є продуктом спільної роботи студентсько-викладацького складу Київської політехніки та вітчизняних компаній.

 Практичне застосування пристрою забезпечує знезараження будь-яких рідин, що, своєю чергою, покращує їх якісні показники, смакові, поживні та технологічні властивості. Застосування кавітатора дозволяє на молекулярному рівні подрібнити та знищити біологічні об’єкти, що є в рідині, не пошкоджуючи при цьому мікрофлору. Можливості презентованого кавітатора є набагато ширшими, ніж можливості подібних приладів у світі, в Україні ж його аналогів немає.

Розроблено наукові засади розрахунку та методика проектування проточного кавітатора з високою інтенсивністю ультразвуку для обробки рідких середовищ. Запропоновано нові підходи в вирішенні актуальної задачі безреагентного знезараження рідини шляхом додавання в кавітуюче середовище абразивного матеріалу, що дало можливість в 5-6 разів підвищити ефективність технологічного процесу знезараження. Практичне застосування розробленого і дослідженого кавітаційного обладнання забезпечило підвищення ефективності технологічних процесів знезараження води у відкритих водоймах, дезінтеграції мікроорганізмів, підвищення довговічності та безпеки змащувально-охолоджуючих рідин, що підтверджено відповідними актами впровадження. 

Про рівень роботи свідчить те, що вона була презентована в штаб-квартирі ООН та в штаб-квартирі міжнародної організації «Південь-Південь» в Нью-Йорку (США).

 Також за ініціативи Фундації «Аграрна наддержава» між холдингом Нuman Тransparency Іnnovation, НТУ «Київський політехнічний інститут» ім. І. Сікорського та Науковим парком Київська політехніка був укладений договір про співпрацю у створенні інноваційної моделі розвитку АПК.

Нагадаємо, Українці розробили унікальний сенсор для побутового визначення безпечності продуктів (ВІДЕО)

Ключові слова: Україна сьогодні

Інтерв'ю
Сергій Потапов, менеджер з розвитку плодоовочевого бізнесу Українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, як виявилось, давно обізнаний з горіховою тематикою. А зараз серед партнерів проекту є і одне об’єднання виробників горіхів... Подробнее
Як ми вже писали, органічна продукція в цілому залишається досить вузькою нішею аграрного ринку. Значною мірою – через ризикованість вирощування і збуту. Однак є ніші, де органічна продукція впевнено знаходить збут, принаймні на зовнішніх... Подробнее

1
0