Спецможливості
Новини

Україна та Угорщина створюватимуть спільні аграрні проекти

20.06.2017
1511
Україна та Угорщина створюватимуть спільні аграрні проекти фото, ілюстрація
Найбільшим попитом серед угорських споживачів користувалися такі українські товари, як макуху, соєві боби, насіння, мед, олія, горіхи, шоколад

Україна планує активізувати торговельно-економічну співпрацю з Угорщиною і збільшити експорт своєї сільськогосподарської продукції на ринок цієї держави. Про це повідомила заступник міністра агрополітики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, пише propozitsiya.com з посиланням на повідомлення прес-служби міністерства.

"Є великий торгово-економічний потенціал між нашими країнами, який необхідно реалізовувати. Мова йде не тільки про збільшення аграрної торгівлі, а також про створення спільних цікавих проектів", - зазначила чиновник.

Згідно з повідомленням, за підсумками перших трьох місяців поточного року Україна експортувала в Угорщину аграрної продукції на $15 млн, що на 88% перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Товарообіг між країнами за звітний період склав $49,2 млн.

Найбільшим попитом серед угорських споживачів користувалися такі українські товари, як макуху, соєві боби, насіння, мед, олія, горіхи, шоколад.

У той же час Україна активно закуповувала в Угорщині кукурудзу, корму для тварин, живу птицю, овочі, насіння соняшнику і т. д.

Нагадаємо, за даними Мінагропроду, експорт української аграрної продукції за підсумками 2016 року зріс на 4,5% порівняно з 2015 роком і склав $15,5 млрд (42,5% всього експорту України).

Головними продуктами експорту традиційно були зернові культури, рослинну олію і насіння олійних культур, соя, цукор та м'ясо. Ключовими ринками збуту виступили країни Азії (45,9% експорту, $7 млрд), Євросоюзу (27,5%, $4,2 млрд), Африки (15,7%, $2,4 млрд), СНД (7,7%, $1,2 млрд), а також США (0,9%, $45 млрд).

Ключові слова: АПК, експорт, Венгрия

Інтерв'ю
Компанія «Нор-Ест Агро» свою роботу розпочала у 2013 році як ДП «ТАК» у складі групи компаній «ТАК». А 2019 року ДП «ТАК» стало повністю самостійною компанією, отримало нову назву, новий імпульс до розвитку та нові ідеї. І зовсім не просто... Подробнее
Всі ми неодноразово чули, що збільшення продуктивності зернозбиральних комбайнів можливе лише завдяки впровадженню сучасних рішень автоматизації робочого процесу. Адже розширення каналу проходження маси в комбайнах дедалі більше... Подробнее

1
0