Спецможливості
Новини

У відновленні сільського господарства Україна використає досвід Японії

02.11.2023
770
У відновленні сільського господарства Україна використає досвід Японії фото, ілюстрація

Відбулося перше засідання українсько-японської спільної робочої групи зі стратегії відновлення сільського господарства України. Серед основних завдань в діяльності цієї групи, зокрема, запозичення досвіду Японії для відновлення аграрного сектора України; розгляд конкретних заходів підтримки та співпраці з використанням японських технологій та активів; обмін інформацією для сприяння участі приватних компаній Японії у відбудові України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Мінагрополітики.

Учасники домовилися сформулювати потреби у відновленні аграрного сектору України, а також продовжити роботу для налагодження співпраці з японськими виробниками сільськогосподарської техніки. 

Заступник Мінагрополітики Маркіян Дмитрасевич подякував японським колегам за підтримку, відзначивши що Україна високо цінує допомогу японського уряду.

«Ми готові розглядати конкретні заходи співпраці, зокрема в галузі сільськогосподарського машинобудування, з використанням японських технологій, здійснювати обмін інформацією за сприяння й участі японських компаній в безпосередній відбудові України, та аграрного сектору зокрема, та хотіли б максимально активно використати набутий у співпраці з вами досвід», – наголосив заступник Міністра.

Японська сторона зі свого боку запропонувала своє бачення підтримки у відбудові сільського господарства України.

Наступне засідання робочої групи заплановане на січень 2024 року.

Інтерв'ю
Сергій Риженко — голова фермерського господарства «Вітчизна-Тиниця», що розміщене на Чернігівщині, неподалік від Бахмача. Нині його фермерське господарство — одне з найпрогресивніших у регіоні. Тут, незважаючи на несприятливі погодні умови... Подробнее
Компанія «ТЕРРА» є одним із найбільших українських виробників круп та круп’яних виробів, до асортименту якого входить 165 видів найменувань продукції, частина з якої експортується у 67 країн. Хоч виробництво тут не припинялося ні на день,... Подробнее

1
0