Спецвозможности
Новости

У травні головним імпортером української сої стала Туреччина

20.06.2022
421
У травні головним імпортером української сої стала Туреччина фото, иллюстрация

Експорт українських соєвих бобів у травні 2022 р. збільшився відносно квітня на 32 %, склавши 63,4 тис. тонн, що також на 75 % більше показника травня минулого року.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

Такий приріст обумовлений перш за все збільшенням відвантаження в Туреччину, яка серед імпортерів у вказаному місяці вийшла на перше місце з обсягом майже 32 тис. тонн і часткою 50 % від загального обсягу експорту української сої в травні.

За даними ІА «АПК-Інформ», усього за вересень-травень 2021/22 МР з України було експортовано трохи більше 1 млн тонн соєвих бобів, що на 25 % поступається показнику в аналогічний період 2020/21 МР, а до кінця поточного сезону може бути ще експортовано близько 200 тис. тонн.

Ключевые слова: експорт сої, Туреччина

Интервью
14-15 марта в Одессе прошел очередной конгресс "Органическая Украина". Органическое земледелие, как и каждое явление, имеет как своих сторонников, так и своих противников. И у тех, и у других есть свои аргументы. Поэтому сегодня редакция... Подробнее
Максим Мартинюк  Держгеокадастр
По должности Максиму Мартинюку надлежит заботиться всеми землями государства. Поэтому первый вопрос к голове Госгеокадастра полностью понятен..  

1
0