Спецвозможности
Новости

У фермерів є шанс продати картоплю

20.03.2023
341
У фермерів є шанс продати картоплю фото, иллюстрация

Державна установа «Генеральна дирекція Державної кримінально-виконавчої служби України» оголосила тендер на закупівлю 185 тонн картоплі для Установ виконання покарань та слідчих ізоляторів.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Prozorro.

Поставка товару здійснюється постачальником власним автотранспортом окремими партіями у терміни, визначені у виданих замовником рознарядках, Постачальник здійснює поставку товару на умовах DDP (згідно з Інкотермс 2010), за адресами, що вказані в рознарядках замовника.

Розрахунок проводиться шляхом безготівкового перерахування коштів на поточний рахунок постачальника протягом 15 банківських днів з дати фактичної поставки товару та при наявності бюджетного фінансування. Післяоплата (100%).

Якість товару повинна бути підтверджена документом, що підтверджує його якість та безпечність.

Тендер передбачає поставку картоплі до 15 установ Волинської, Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської, Рівненської та Тернопільської областей.

Ціна закупівлі складає 8,21 грн за кілограм.

Ключевые слова: тендер, картопля

Интервью
Геннадий Юдин, вице-президент ВОО "Украинская ореховая Ассоциация"
Ореховодство в последнее время уже успело стать одной из самых скандальных отраслей аграрного производства. После всем известной огласки из «ореховой мафией» интерес к саженцам и закладке ореховых
Вновь избранная Верховная Рада по скорости принятия законов соревнуется с Верховным Советом УССР коммунистических времен, когда любой вопрос голосовался за минуту: «Кто за? Кто против? Кто воздержался? - Единогласно». Молниеносно... Подробнее

1
0