Спецвозможности
Новости

У цьому сезоні українцям загрожує дефіцит овочів та фруктів

10.05.2022
312
У цьому сезоні українцям загрожує дефіцит овочів та фруктів фото, иллюстрация

Зокрема, у величезному дефіциті будуть овочеві, садові і баштанні культури, які зазвичай дозрівали на Херсонщині та в інших південних регіонах.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на today.ua.

Адже під окупантами поля залишились необробленими та незасіяними. Таким чином, з українських прилавків можуть зовсім зникнути кавуни, дині, томати, а також черешні, абрикоси і персики, виноград.

Та навіть якщо з-за кордону і зможуть доставити цю продукцію, то її ціна може бути занадто «кусатись» для більшості українців.

Відповідно, ціни на решту овочів і фруктів, які вирощують на неокупованій території, будуть значно вищими, ніж у попередні роки. На їхній вартості позначиться і дефіцит плодово-овочевих культур, і ускладнена логістика, і висока ціна енергоресурсів.

Отже, в будь-якому випадку на українців чекає вкрай важкий аграрний рік, в якому для багатьох питання виживання не буде гіпотетичним, а цілком реальним. І чим швидше скінчиться ця війна, чим швидше Україна почне загоювати рани, тим легше буде нам усім пережити майбутню зиму.

Интервью
В успехе совместной работы компании обычно значительная доля принадлежит ее руководителю и вдохновителю, который смог сплотить команду единомышленников, нацеленных на достижение желаемого результата.   Таков Ярослав Чабанюк - человек,... Подробнее
Производители удобрений и аграрии не могут прийти к согласию в вопросе справедливого ценообразования на удобрения отечественного производства. Эта ситуация вызывает беспокойство.  

1
0