Спецможливості
Новини

У Бурштині планують побудувати завод з глибинної переробки кукурудзи

01.09.2023
609
У Бурштині планують побудувати завод з глибинної переробки кукурудзи фото, ілюстрація

У Бурштині Івано-франківської області відбулися громадські слухання на тему: «Детальний план території для будівництва заводу «Грін Лактік» з глибинної переробки кукурудзи».

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис на facebook сторінці Бурштинської міської ради.

Проектована територія – це землі виробничого призначення площею 12 га, що знаходяться в комунальній власності. На території заводу планується розташувати цілий ряд будівель та споруд виробничого, складського та інженерно-технічного призначення. При в'їзді на територію запроектована адміністративно-побутова будівля з їдальнею. 

Передбачається будівництво елеватора кукурудзи, що є сировиною для переробки. Передбачено сушильний комплекс, щоб довести сировину (зерно кукурудзи) до нормативних показників та отримати якісну сировину для переробки, а також низку виробничих цехів, де проходитимуть технологічні процеси по глибокій переробці кукурудзи. 

Передбачено також декілька автостоянок для вантажного та легкового автотранспорту, зелені відпочинкові зони для потреб працюючих на заводі.

Фінальний продукт – виробництво молочної кислоти з подальшою переробкою в органічні полімери. Орієнтовний термін будівництва заводу 2-3 роки.

За словами ініціаторів будівництва, майбутній виробничий процес базуватиметься на екологічно безпечних та енергоощадних технологіях. Зазначалося, що передбачено спеціальне обладнання для погашення пилу, для роботи з кукурудзою, відповідні фільтри.

Інтерв'ю
Ця мо­ло­да краси­ва дівчина гордо на­зи­ває се­бе донь­кою ферме­ра. Їхнє госпо­дарст­во «Геліос-1», що розта­шо­ва­не по­близу Каховки на Хер­сонщині, два ро­ки займається ви­ро­щу­ванням черво­ної квасолі, а торік стало навіть ліде­ром... Подробнее
Наразі багато країн світу шукають спосіб, як поліпшити екологічні умови та знайти нові джерела енергії. Одним із рішень цієї глобальної проблеми є вирощування унікального дерева, яке вже відоме у всьому світі під назвою «павловнія». Це... Подробнее

1
0