Спецможливості
Новини

У 2021 році в Україні реалізують сучасний проєкт з переробки солодкої кукурудзи

12.01.2021
1001
У 2021 році в Україні реалізують сучасний проєкт з переробки солодкої кукурудзи фото, ілюстрація

Вирощування солодкої кукурудзи — сегмент в агровиробництві, який помітно розростається останні декілька років завдяки збільшенню попиту на цей продукт серед споживачів. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз ГО «Ukrainian Green Power».

Експерти прогнозують, що до 2030 року попит на цукрову кукурудзу у світі стрімко зростатиме, і не лише на традиційних для цієї культури ринках — в Азії, Південній та Північній Америці, а й на теренах Східної Європи, і в Україні. 

Якісне прибирання цукрової кукурудзи вимагає великої кількості ручної праці як в процесі самого збору, так і пізніше, під час сортування та подальшої доробки. Тому разом з цим постає актуальне питання реалізації проєктів по комплексній переробці солодкої кукурудзи. В Україні, одними з перших постачальників інноваційних технологій для плодоовочевого сектору та зокрема, рішень для солодкої кукурудзи, виступила компанія «Толсма Текнік». 

«Кліматичні умови в Україні більш ніж сприятливі для вирощування солодкої кукурудзи і тому попит на вирощування і відповідну переробку солодкої кукурудзи будь то консервація, заморозка або вакуумна упаковка качанів буде зростати», — зазначили фахівці компанії.

За інформацією провідного спеціаліста технологічних рішень в сфері плодоовочівництва в Україні, директора компанії «Толсма Текнік» Олеся Капітанчука, компанії вдалося налагодити співробітництво із словацьким виробником Pollak. 

«Нещодавно ми підписали співпрацю з двома новими компаніями, це два нових напрямки, проєкти плануємо реалізувати в 2021 році. Перший напрямок — співробітництво з іспанською компанією FERLO — європейським лідером промислових автоклавів. Наразі наші інженери готуються пройти навчання по цьому виробництву, і вже в наступному році в Україні буде реалізовано сучасний проєкт автоклаву для харчової промисловості. Другий напрямок — це впровадження лінії для солодкої кукурудзи, від словацької компанії Pollak» — розповів Олесь Капітанчук.

Подібна сучасна лінія по переробці солодкої кукурудзи містить основні машини — приймальний бункер, зрізувач зерен, мийку та бланшер; та додаткові машини — стіл вібраційного сортування, технологічні буфери, складна транспортна система (конвеєри, елеватори), електрообладнання, панелі, електропроводка та інше.
Зазначається, що реалізація сучасного проєкту з подібним технологічним рішенням відбудеться вперше в Україні.

Інтерв'ю
Кілька місяців тому компанія «Фінтех.Про» запустила унікальну платформу AgroАpp, яка допомагає сільгоспвиробникам швидко одержати фінансування без відсотків і часто без застави. Із сервісом уже співпрацюють найкращі банки України й... Подробнее
Тарас Кутовий, міністр аграрної політики та продовольства України
Міністр аграрної політики та продовольства Тарас Кутовий визначив органічний напрямок як один із головних у роботі Мінагрополітики на цей рік. "Це одне з питань, яке мене особисто хвилює і за яке

1
0