Спецвозможности
Новости

Туреччина готова стати «зерновим центром» для росії

08.11.2022
250
Туреччина готова стати «зерновим центром» для росії фото, иллюстрация

Туреччина запропонувала росії використовувати складські потужності країни як хаби для зберігання російського зерна, заявив голова турецької Федерації борошномельної промисловості (TUSAF) Ерен Гюнхан Улусой.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на АПК-Інформ.

«Москва планує перетворити Туреччину на «зерновий центр». Є плани зберігати всю продукцію в Туреччині та поширювати її звідси», — сказав функціонер.

Він також зазначив, що Туреччина, яка має ліцензовані складські потужності на 8,5 млн тонн, має достатню інфраструктуру для вирішення подібних завдань.

«Крім того, завдяки тому, що в поточних умовах Туреччина стає центром перевалки зерна, ціни на перевезення вантажів також знизяться. Буде зроблено важливий крок як щодо пропозиції, так і щодо ціни», — додав Е. Улусой.

Ключевые слова: Туреччина, експорт зерна
Интервью
Вновь избранная Верховная Рада по скорости принятия законов соревнуется с Верховным Советом УССР коммунистических времен, когда любой вопрос голосовался за минуту: «Кто за? Кто против? Кто воздержался? - Единогласно». Молниеносно... Подробнее
Ольга Насонова, ресторанный эксперт, концептолог и аналитик
В Европе и Америке уже давно ценится все, что отличается от массового продукта в маркетах, так называемый hand made, к которому относятся в том числе и продукты, выращенные на частных фермерских

1
0