Спецможливості
Новини

T.B. Fruit відкриє у Грузії завод з переробки мандаринів

24.04.2018
1405
T.B. Fruit відкриє у Грузії завод з переробки мандаринів  фото, ілюстрація
T.B. Fruit відкриє у Грузії завод з переробки мандаринів

Один з найбільших гравців українського ринку соків – ГК «T.B. Fruit» планує інвестувати €3-5 млн в запуск до грудня цього року заводу з переробки мандаринів потужністю 50-60 тис. тонн. Підприємство розташується в Грузії, пише propozitsiya.com з посиланням на Українські Новини.

"У шкірці мандаринів міститься 20% пектину, тому вони будуть перероблятися в Грузії і завозитися в Україну... Пізньої осені цього року запускаємо виробництво. Це буде переробка 50-60 тис. тонн мандаринів", - повідомив засновник групи Тарас Барщовський.

Він наголосив, що мандариновий сік, отриманий в Грузії, буде розливатися в Україні під торговою маркою Galicia, адже в Україні зосереджено 35-40% всього бізнесу T.B. Fruit.

T.B. Fruit веде свою діяльність в Польщі, в Україні та Молдові. До складу групи входять власні садові угіддя, вісім заводів з переробки фруктів і овочів, а також транспортно-логістичний і інжиніринговий бізнес. T.B. Fruit об'єднує підприємство Яблуневий дар (входять 6 заводів: в Хмельницькій, Харківській, Львівській та Вінницькій областях), заводи T.B. Fruit Dwikozy і T.B. Fruit Annopol (обидва - Польща), логістичні компанії Танк Транс Україна і Tank Trans Polska.

Сукупна потужність групи становить близько 100 тис. тонн концентрованого соку в рік, з яких 4% - органічні. У березні цього року T.B. Fruit відкрив лінію з виробництва пектину із середньою потужністю 1,5 тис. тонн на рік на заводі Яблуневий Дар.

<

Інтерв'ю
Вкрай важливо не лише готуватися до придбання землі, але й не втратити земельні ділянки, що є в користуванні агропідприємств уже сьогодні. В цьому контексті вкрай важливо розуміти, на які умови договору оренди, емфітевзису слід звертати... Подробнее
Нова генерація найсучасніших комбайнів TRION від компанії CLAAS представлена в Україні 11-ма моделями, на базі яких можна буквально (як в LEGO) створити зернозбиральний комбайн своєї мрії, під конкретні потреби. Залежно від моделі, нові... Подробнее