Спецможливості
Новини

SYNGENTA і OSTCHEM RETAiL уклали угоду про стратегічну співпрацю

17.11.2020
1140
SYNGENTA і OSTCHEM RETAiL уклали угоду про стратегічну співпрацю фото, ілюстрація

OSTCHEM RETAiL — роздрібний напрям азотного холдингу OSTCHEM — та міжнародна компанія SYNGENTA розпочали спільну партнерську програму підтримки українських аграріїв.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-реліз OSTCHEM.

Проєкт передбачає спільний продаж всього спектру продукції компаній в рамках єдиного вікна — азотних добрив, ЗЗР та насіння із залученням єдиного фінансування. Під придбання цієї продукції аграріям надається пільгове кредитування провідними українськими банками-партнерами. Фінансування в рамках програми партнерства надають Райффайзен Банк Аваль, Креді Агріколь Банк, ОТП Банк, ПроКредит Банк, ПУМБ і Агропросперіс Банк. 

За рахунок прямого субсидування відсоткових ставок з боку OSTCHEM RETAiL і SYNGENTA, вартість кредитування для клієнтів за такими програмами доступна від 0,1% річних у валюті та 2,75% річних у гривні. Кредити надаються під заставу, без застави, а також під заставу фінансових аграрних розписок (ФАР). За всіма цими програмами аграрії не платять комісію за видачу кредиту. В рамках даної програми вже укладено перші контракти з аграріями.

«Це кобрендингова партнерська програма кредитування. Спільно з нашими партнерами — компанією SYNGENTA — ми дали можливість аграрію єдиною угодою закрити близько 65% всього сільськогосподарського циклу і залучити пільгове фінансування під єдиний пакет документів. При цьому відсотки за цими кредитами частково компенсує як OSTCHEM RETAiL, так і наші партнери», — зазначає Євген Хуриленко, керівник роздрібного напряму OSTCHEM RETAiL.

За його оцінкою, ця співпраця дозволить істотно розширити можливості для українських агровиробників і оптимізувати їх підготовку до реалізації с/г циклу в новому сезоні 2020-2021 року.

Інтерв'ю
Богдан Духницький, канд. ек. наук ННЦ «Інститут аграрної економіки», аналітик компанії «Бізнесгрупінвест», що тісно співпрацює з Асоціацією «УКРСАДПРОМ»
Європейський ринок потребує фруктів і ягід і скупує  їх з усього світу. При цьому попитом користується не  лише сировина, а й перероблена продукція. За результатами 2016 року, 70% доходів зі
клубника
Ринок ІТ-рішень для сільського господарства у світі сягає $400 млрд. Застосування ІТ-технологій значно збільшує продуктивність аграрного виробництва.  

1
0