Спецвозможности
Новости

США та Європа створюють багатонаціональну «Цільову групу з підтримки залізниць України»

25.03.2022
239
США та Європа створюють багатонаціональну «Цільову групу з підтримки залізниць України» фото, иллюстрация

Посадовці та провідні фахівці залізничного сектору Сполучених Штатів Америки та Європи оголосили про створення багатонаціональної «Цільової групи з підтримки залізниць України», яка опікуватиметься технічною та політичною підтримкою українських вантажних та пасажирських залізничних компаній.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Укрзалізниці.

«Укрзалізниця висловлює щиру подяку світовим лідерам залізничної галузі за всебічну підтримку та зусилля, спрямовані на стабілізацію та розвиток українського залізничного транспорту. Наша компанія завжди була і буде потужним гравцем на ринку залізничних перевезень, і спільними зусиллями України, ЄС та США ми виведемо залізничну галузь на якісно новий рівень попри всі негаразди», — наголосив голова правління АТ «Укрзалізниця» Олександр Камишін.

Так, згідно з прес-релізом Цільової групи, першочерговою метою її діяльності буде створення форуму для урядових організацій та пасажирських і вантажних залізничних асоціацій для обговорення агресивного вторгнення росії в Україну та пошуку найефективніших способів підтримки українського залізничного сектору. Зокрема, мова йде про збільшення кількості потягів, які забиратимуть біженців з українського кордону та інших вузлів пересадки.

Також члени групи вже створили проєкт формулювання принципів з п'ятьма гіпотетичними цілями, серед яких визначення повного списку санкції щодо російських залізниць на рівні із закриттям повітряного простору. Фахівці ініціативи готові закликати союзні уряди та світову залізничну спільноту швидко та повністю ізолювати російські залізниці та інші компанії громадського транспорту від співробітництва.

Крім того, серед вказаних цілей – направлення всіх можливих зусиль на порятунок українських біженців, переорієнтація поставок нафти та газу залізницею для заміни поточного російського експорту, відновлення залізничної інфраструктури України та зменшення плати за доступ до колійного господарства

 

Интервью
Кооперация в агросекторе - это обеспечение занятости и социальной интеграции. В мире кооперативы являются элементом самопомощи и получают преференции от государства.
Фітопатолог, кандидат с.-г. наук Світлана Чоні
Люди, которые во всем ищут позитив, отмечают, что нынешней весной на полях хотя бы болезни не донимают. «И да, и нет», - комментирует ситуацию менеджер по технической поддержке направления защиты семян компании «Сингента», фитопатолог,... Подробнее

1
0