Спецвозможности
Новости

Сезон найдешевшої за 5 останніх років полуниці розпочався

18.05.2022
624
Сезон найдешевшої за 5 останніх років полуниці розпочався фото, иллюстрация

Попри війну й окупацію Херсонщини — регіону, де вироблялася значна частка української суниці садової, ціни на цю ягоду рекордно низькі, як на цю пору — 75 грн/кг.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Так, на найбільшому гуртовому ринку заходу України «Шувар», що у Львові, суниця нині продається за 70-80 грн/кг. О цій же порі торік вона коштувала 150 грн/кг. Приблизно на такому ж високому рівні були ціни й у попередні 4 роки.

Цього року й на окупованій Херсонщині, на гуртовому ринку в селі Великі Копані, суниця садова продається по 70-80 грн/кг. Продавці скаржаться, що у минулі роки ціни були вищими, а сезон починався раніше.

Цьогорічна прохолодна весна на два тижні затримує перебіг ягідного сезону. Але погода без заморозків під час цвітіння дає сподівання на значний урожай.

Интервью
Олег Вагин более всего примечателен своей открытостью и готовностью делиться секретами выращивания многих растений. В последние годы он полностью сконцентрировался на выращивании голубики, перейдя от выращивания саженцев до закладки... Подробнее
Тарас Кутовой, министр аграрной политики и продовольствия Украины
Министр аграрной политики и продовольствия Тарас Кутовой определил органическое направление как одно из главных в работе Минагрополитики на этот год. «Это один из вопросов, который меня лично волнует

1
0