Спецможливості
Новини

З початку року державні інспектори Миколаївщини виявили 164 порушення земельного законодавства

16.06.2020
660
З початку року державні інспектори Миколаївщини виявили 164 порушення земельного законодавства фото, ілюстрація

З початку 2020 року державні інспектори Миколаївщини провели понад 200 перевірок дотримання вимог земельного законодавства. Державні інспектори управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області з початку 2020 року здійснили 212 перевірок з питань дотримання вимог земельного законодавства користувачами та власниками земельних ділянок у різних районах Миколаївської області.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на agro-yug.com.ua.

За результатами проведених перевірок виявлено 164 порушення земельного законодавства, вчинених на землях загальною площею 1765,46 га. З них державні інспектори встановили 91 факт самовільного зайняття земельної ділянки загальною площею 474,92 га; зафіксували 5 фактів використання земель не за цільовим призначенням та з порушенням природоохоронного режиму використання земель площею 172,53 га.

Також із початку року виявлено 21 випадок знищення межових знаків земельних ділянок площею 677,6 га та 1 випадок зняття та перенесення ґрунтового покриву земельних ділянок без спеціального дозволу площею 3,5 га.

З метою усунення порушень та притягнення порушників до відповідальності з початку року винесено 137 постанов про адміністративні стягнення на загальну суму 27,9 тис. грн. До органів прокуратури направлено 2 матеріали для вжиття заходів прокурорського реагування у зв’язку з ознаками кримінального порушення.

Зважаючи на виявлені порушення, державні інспектори управління з контролю за використанням та охороною земель Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області нарахували розмір заподіяної шкоди державі на суму більше 1,17 млн грн, із якої 558,7 тис. грн порушники сплатили добровільно.

До органів місцевого самоврядування Миколаївської області сплачено майже 1,1 млн грн втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, що спричинені зміною цільового призначення земельної ділянки.

Інтерв'ю
Заріпов Андрій
Несприятливі погодні умови часто спричинюють втрату частини врожаю.  Але аграрії можуть зберегти фінансову стабільність  за допомогою агрострахування. 
Георгій Гелетуха, голова правління Біоенергетичної асоціації України
Ідея спалювати в котлах ТЕЦ солому ще в 80-х здалася б смішною. Однак зараз учені бачать не тільки можливість замінити ним, кукурудзяним і соняшним бадиллям дві третини газу, але й доводять, що тепло

1
0