Спецможливості
Новини

Роздрібна торгівля "повертається" на 100 років назад

03.01.2017
1189
Роздрібна торгівля "повертається" на 100 років назад фото, ілюстрація
У продуктовому ритейлі почалася активна індивідуалізація роботи з кожним покупцем. І в цьому немає нічого нового: можна сказати, що роздрібна торгівля "повертається на 100 років назад"

У продуктовому ритейлі почалася активна індивідуалізація роботи з кожним покупцем. І в цьому немає нічого нового: можна сказати, що роздрібна торгівля "повертається на 100 років назад". Про це повідомляє propozitsiya.com з посиланням на forbes.net.ua.

Так, на початку минулого століття кожен крамар знав в обличчя і по імені більшість своїх покупців, знав їхні потреби, їх сім'ї - і привозив товар в потрібній якості та кількості відповідно до потреб кожного конкретного клієнта.

Зараз потужні роздрібні мережі намагаються повернутися до цієї системи. Досягти цього вони можуть через створення та управління базами даних своїх покупців, історії їх покупок, управління програмами лояльності, а вірніше - реєстрації в програмах лояльності, які можуть запропонувати своїм покупцям.

Таким чином велика роздріб створює все більше інструментів для аналізу та управління історією покупок, підготовкою нових пропозицій під конкретного клієнта. Подібне управління споживчим досвідом здійснюється в найбільших роздрібних мережах України вже кілька років.

Крім того, якість системи управління стає все більш важливим фактором в менеджменті. Це і оптимізація бізнес-процесів, залучення та мотивація персоналу - матеріальна і нематеріальна, навчання, ефективна оцінка персоналу.

Все це актуально і для роздрібних мереж. Неможливо підвищувати якість управління в компаніях без правильної роботи з персоналом, особливо персоналом середньої ланки.

Важливим напрямком в роботі роздрібних мереж стає підвищення ефективності і продуктивності праці. І ніяка, навіть сама передова стратегія не буде втілена, якщо рядові співробітники не розуміють, що і навіщо робить вище керівництво.

А вже з новими, навченими і мотивованими співробітниками потрібно починати більш ефективно взаємодіяти з покупцями. Тільки вони зможуть нарощуватися обсяги продажів за рахунок успішної конкуренції. Якщо, звичайно, добре уявляють обсяги свого ринку і тенденції попиту. І якщо готові при цьому відмовитися від песимістичних прогнозів.

Ключові слова: АПК, торговля, продукты

Інтерв'ю
FAO не тільки переймається питанням, як нагодувати людство, а й намагається спрогнозувати прийдешнє АПК. Яким буде сільське господарство через 10 років, розповідає експерт FAO, українець Андрій Ярмак.
Важливим елементом сучасних технологій вирощування кукурудзи є інтегрована система захисту посівів від шкідливих організмів, чільне місце в якій займає боротьба з бур’янами. Адже бур’яни є одним з основним чинників зниження врожайності та... Подробнее

1
0