Новини
Ринок зернових: актуальні зміни та тенденції
01.11.2024
594
Європейський ринок продовжує насичуватися кукурудзою з України, США та Бразилії, що призвело до зниження цін на 5-6 доларів за тонну за останній тиждень. Експортери пропонують більше, ніж є попит, що додатково тисне на ринок. Водночас ціна кукурудзи на біржі MATIF за тиждень знизилася майже на 10 євро. В Україні ціни на кукурудзу залишаються стабільними, оскільки пропозиція від фермерів помірна.
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на допис в telegram каналі SPIKE BROKERS.
Ціни на пшеницю в Європі також знизилися під тиском значної пропозиції та невисокого попиту. Ситуацію підсилює падіння ф'ючерсів на світових біржах. В Україні ж ціни на пшеницю майже не змінилися.
«Продовольча пшениця залишається в дефіциті, а фуражну фермери поступово реалізують», — зазначають аналітики.
Експорт пшениці з України з початку липня до кінця жовтня досяг близько 7,6 млн тонн, що на 39% більше, ніж за аналогічний період минулого року.
Ціни на соняшник в Україні продовжують зростати. Попит з боку переробників залишається високим, але фермери не поспішають продавати, особливо продукцію з високим вмістом олії, сподіваючись на подальше підвищення цін. Ціна соняшникової олії в портах Одеси за тиждень зросла на 15-20 доларів.
Попит на сою в ЄС високий, але ціни залишаються стабільними через значну пропозицію з Америки та України. На внутрішньому ринку України спостерігається невелике зростання цін через активний попит в портах. Більшу частину врожаю фермери продовжують зберігати, очікуючи кращих умов для продажу.
Поточні зміни на ринку зернових культур підкреслюють різні підходи фермерів та переробників в Україні до реалізації врожаю, в той час як міжнародний ринок залишається під тиском пропозиції та попиту.
Читайте також
17:00 • Сьогодні71
Інтерв'ю
В українському сільському господарстві, здається, немає більш суперечливої культури, ніж часник. З одного боку, порівняно високі й стабільні ціни та безроздільне панування імпорту на внутрішньому ринку повинні свідчити про високу... Подробнее
Малі запаси вологи та відсутність опадів в період березень-квітень формують певні обмеження для вирощування даної культури. Так, на 10 квітня ц. р. залежно від типів грунтів, у південних регіонах, запаси вологи складали в метровому шарі 60... Подробнее
Статті