ПУСК протягом 2021 року масштабував свою діяльність, збільшивши поставки добрив та пального
Перший Український сільськогосподарський кооператив (ПУСК) протягом 2021 року масштабував свою діяльність, втричі збільшивши поставки добрив та палива своїм членам в порівнянні з 2020 роком.
Зокрема, у 2021 році кооператив поставив 64,6 тис. тонн добрив (селітра, ВАС, карбамід) та 24,8 тис. м3 пального (дизельне пальне та бензин).
Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ВАР.
Як зазначає виконавчий директор кооперативу Олександр Буюклі, це стало можливим завдяки налагодженій співпраці з виробниками, чіткому плануванню та інвестиціям в автопарк. Адже кількість напівпричепів-паливозаправників в організації теж зросла: з одного у 2020 році до п’яти у 2021-му.
І на цьому кооператив зупинятись не планує, маючи намір вже на початку 2022 року придбати ще один паливовіз.
«Наявність паливозаправників в рази полегшує логістику, пришвидшуючи доставку пального на підприємства. Один паливовіз вміщує 33 тис. л пального, має 8 секцій місткістю від 2 до 9 тис. л та оснащений лічильником і заправним пістолетом. Таким чином, наявність власного автопарку дає можливість ПУСКу оперативно задовольняти потреби господарства в паливі в будь-якому обсязі», — зазначено у повідомленні.
У планах кооперативу на 2022 рік також організація власного портового елеватора, аби мати змогу зберігати зерно для більш вигідної реалізації. Цього року ПУСК реалізував 78,2 тис. тонн зернових, однак має намір значно збільшити цю цифру саме завдяки портовому елеватору.
«Участь у кооперативі вигідна тим агровиробникам, які хочуть мати привабливі ціни як на поставку добрив, ЗЗР, палива, так і на продаж зернових. Адже малий чи середній аграрій не може закуповувати ті ж самі добрива чи паливо великими партіями. А кооператив може, завдяки чому отримує хороші знижки. Так само і з зерном — трейдери завжди готові платити вищу ціну за велику партію. Тому ми на практиці втілюємо ключове завдання кооперативу — бути торговим плечем аграрія, забезпечуючи йому вигідну позицію за будь-яких умов», — зазначає Олександр Буюклі.