Спецможливості
Новини

Проміжні підсумки цінових індикативів

08.07.2023
674
Проміжні підсумки цінових індикативів фото, ілюстрація

В AgroMarketUUB від Української універсальної біржі оновлено проміжні підсумки за період 3-6 липня.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на пресреліз Української універсальної біржі.

Початок тижня розпочався без суттєвих коливань на ринку зернових. Згодом індикативи на кукурудзу продемонстрували низхідний напрямок. На пшеницю ціни трималися в стабільному діапазоні, проте також прослідковувалося зниження в деяких регіонах.

«Причини, які послаблюють вартість культур наступні: запаси минулого маркетингового року, початок збору нового врожаю, а також очікування низького рівня експорту у найближчі періоди. Якщо говорити про короткострокові прогнози, то передумови до значного підвищення цін відсутні», – зазначають аналітики УУБ.

Цінові індикативи трейдерів станом на 6 липня до минулого тижня:

  • кукурудза – 5 285,64 грн/т (-0,33%);
  • пшениця 2 клас – 5 786,36 грн/т (+0,08%);
  • пшениця 3 клас – 5 565,05 грн/т (+0,01%);
  • пшениця фуражна – 5 000,94 грн/т (+0,11%);
  • соя – 17 189,96 грн/т (-0,08%);

«Внутрішні ціни на сою призупинили зростання і подекуди спостерігалася кореляція у протилежному напрямку. На світовому ринку відмічається аналогічна тенденція. На товарній біржі Чикаго відбулося зниження на ф’ючерси соєвих бобів після того як трейдери зафіксували свої позиції. Це відбулося на фоні новин щодо зниження оцінки посівних площ у США, а також появі оптимізму на хорошу врожайність після нещодавніх дощів», – додають аналітики УУБ.

Щоб ознайомитися з оглядом цінових індикативів ринку, перейдіть у безкоштовний чат-бот для купівлі та продажу аграрної продукції в Телеграм – AgroMarketUUB – далі «поділитись номером» – розділ «Аналітика».

Інтерв'ю
Богдан Духницький, канд. ек. наук ННЦ «Інститут аграрної економіки», аналітик компанії «Бізнесгрупінвест», що тісно співпрацює з Асоціацією «УКРСАДПРОМ»
Європейський ринок потребує фруктів і ягід і скупує  їх з усього світу. При цьому попитом користується не  лише сировина, а й перероблена продукція. За результатами 2016 року, 70% доходів зі
Керівник агрохімічної лабораторії з дослідження ґрунтів університету Міссурі-Дельта-Центр Девід Данн
Майбутня урожайність приблизно на 60% залежить саме від родючості ґрунту. Визначити, яких елементів бракує, а яких забагато, допоможе аналіз ґрунту. США як один із світових лідерів у вирощуванні зернових та бобових накопичили великий... Подробнее

1
0