Спецможливості
Новини

Порт "Октябрськ" готується до перевалки зерна

06.10.2016
1535
Порт "Октябрськ" готується до  перевалки зерна  фото, ілюстрація
морской порт "Октябрьск"

Порт "Октябрськ" готується до розвитку перевалки зерна — Олейник

Руслан Олейник,  директор порту "Октябрськ" повідомив про те, що підприємство планує розвивати перевалку зернових вантажів.

Про це повідомляє latifundist.com 

За його словами, для перевантаження зерна порт збирається закупити необхідне обладнання.

Директор держпідприємства сказав, що відвантаження зерна прямо з вагона до трюму — це трудомісткий і дорогий процес. Директор акцентує на необхідності на підприємстві продуктивної техніки за мінімальних витрат. Підприємство планує модернізувати 4-й склад під прийом вагонів і автомобілів із зерном, щоб зерно зі складу по конвеєру могло йти на відвантаження.

Також він підкреслив, що для порту "Октябрськ" зерно - новий вантаж, тому повноцінну роботу із ним почали лише кілька місяців тому.

Руслан Олейник зізнався, що до цього із зерномна підприємстві  працювали епізодично: минулої осені був лише один теплохід з зерном, взимку - ще два. Повноцінно працювати з зерном почали лише кілька місяців тому.За добу на підприємстві перевалюють до 10 тис. т зерна. Серед основних експедиторов Олійник виокремив "Аскет-Шиппінг", проте підприємству необхідна конкуренція серед експедиторів. Порт заробляє не на зберіганні вантажів, а на їх перевалці, тому оптимальний мінімум для його роботи - 4-5 клієнтів. Склад стоїть порожній — хто перший зайшов, той і відвантажився. Але приміщення не повинні простоювати в очікуванні вантажу.

За його словами, будувати зерновий термінал власними силами не будуть.

Руслан Олейник додав, що власний термінал потрібен потужному сільгоспвиробнику, оскільки він зберігає в ньому своє зерно. Їм вигідніше мати універсальні криті площі із мінімальними термінами зберігання, на яких може лежати різний вантаж. Навіщо накопичувати по 200-300 тис. т. зерна? У планах розвитку передбачено будівництво декількох зернових терміналів силосного типу, і це, швидше за все, будуть розвивати концесіонери. І якщо вони захочуть поставити зернові банки — нехай ставлять.

Інтерв'ю
Щорічні демонстраційні поля та заходи, які компанія «Сингента» вже багато років проводить на базі потужних й авторитетних господарств в Україні, стали доброю традицією. Зустрічі та живе спілкування фахівців безпосередньо на полі є вкрай... Подробнее
Валерія Маринюк
Валерія Валеріївна Маринюк у 2023 році отримала у спадок ТОВ «Алмар Агро», яке розташоване в селі Котюжани Могилів-Подільського району Вінницької області. Аграрне господарство спеціалізується на вирощуванні зернових, олійних та технічних... Подробнее

1
0