Спецможливості
Новини

Польща планує ввести податок на працівників з України

15.09.2017
3884
Польща планує ввести податок на працівників з України фото, ілюстрація
До кінця поточного року в Польщі планують прийняти закон про введення фіксованого податку за працевлаштування сезонного працівника

До кінця поточного року в Польщі планують прийняти закон про введення фіксованого податку за працевлаштування сезонного працівника. Про це повідомив глава Постійної комісії Кабінету міністрів Польщі Генрі Ковальчик, який координує роботу над проектом, пише propozitsiya.com з посиланням на Delo.ua.

Мета ініціативи - вирішити проблему реєстрації іноземних працівників, легалізувати їх, і, природно, поповнити казну Польщі. Розглядається варіант податку в розмірі 300 злотих за працівника в місяць (це близько $83).

Втрати власних трудових резервів в Польщі хочуть компенсувати українцями, а не біженцями з Близького Сходу. Про це давно прямо заявляють у правлячій партії. Наприклад, євродепутат від партії "Право і Справедливість" Ришард Чарнецький в інтерв'ю TVP Info прокоментував кількість біженців з України та позицію уряду про вибірковий підхід до прийому. За словами Р. Чарнецького, Польща прийняла вже 400 тис. «біженців» з України. Цей показник він назвав другим - після Німеччини - в Європі за загальною кількістю. При цьому депутат чітко заявив, що у Варшаві не хочуть «ніяких мігрантів не з Європи», зокрема мусульман. Фактично він дав зрозуміти, що Польща «відкрита» для українців, які компенсують недолік робочої сили, і краще компенсувати українцями, ніж мусульманами.

Раніше ми писали, що Польща відчуває гостру потребу в робочій силі та активно залучає на свій ринок праці роботящих українців. За різними даними, в Польщі працюють від 800 тис. до 1,5 млн наших співвітчизників.

Інтерв'ю
Заріпов Андрій
Несприятливі погодні умови часто спричинюють втрату частини врожаю.  Але аграрії можуть зберегти фінансову стабільність  за допомогою агрострахування. 
Родіон Рибчинський, голова асоціації «Борошномели України»
Український ринок борошна незважаючи на негативні тенденції розвивається, для продукції відриваються кордони нових країн, а підприємства будують та оновлюють свої потужності. Про життя борошномелам

1
0