"Огородник" вчить вирощувати персики, лілії і майструвати валентинки
Навіть найлютіший місяць зими не здатний позбавити нас передчуття весни. Усупереч морозу і щільній сніговійковдрі ми невпинно готуємося до нового городнього сезону: докуповуємо насіння, перевіряємо стан цибулин, беремося вирощувати розсаду. Що потрібно зробити в першу чергу і як не забути про головне — обговорювали минулого тижня на сайті Ogorodnik.com
Весна приносить із собою не тільки нові очікування і сподівання, а й авітаміноз нашому організму, який і без того ослаблений стресами і переживаннями. Підтримати фізичні і душевні сили допоможе зелень с грядки.
До кого у першу чергу чіпляються захворювання? Звісно, до тих, у кого слабкий імунітет. Эхінацея допоможе зміцнити імунну систему і дати відсіч будь-хвороби.
У городників свій орієнтир початку весни —полум’яні пучки яскраво-червоного редису. Ця рослина може сформувати урожай лише за 20–30 днів після посіву. Ось і перші справжні вітаміни з грядки! Про те, як правильно вирощувати редис, щоб коренеплоди не вийшли порожнистими, в’ялими, грубими і гіркими.
Ми всі знаємо: розсада суниці садової коштує недешево. До того ж немає жодних гарантій, що придбаний посадковий матеріал виявиться якісним. Чи не простіше і дешевше самим виростити розсаду на ділянці? Відповідь така: виростити розсаду суниці з насіння можна, але непросто. Хоча деякі садівники знаходять цей процес навіть романтичним!
Для отримання гарантованого врожаю персиків саджайте тільки перевірені сорти і не женіться за модними «суперновинками». Саджанець повинен бути живим і здоровим, тобто купувати його слід не на ринку, а в розпліднику. Про тонкощі мистецтва вирощування персика
— докладні і перевірені рекомендації.
У природі існує більше 100 видів лілій і близько 6000 її гібридів. Вони дуже різноманітні за зовнішнім виглядом. Але головна інтрига в тому, що у різних сортів і груп лілій різні вимоги до грунту, вологи, агротехніки.
. І щоб вони радували пишним цвітінням, росли без проблем, важливо розібратися в усіх їх особливостях, вимогахі «звичках».
День святого Валентина — особливе свято. Його відзначають по всьому світу, але має значення він завжди тільки для двох — закоханих! У цей день в якості привітання закохані обмінюються невеликими листівками —валентинками. Упевнені, вам є кому сказати три головних слова: «Я ТЕБЕ КОХАЮ!». Пропонуємо вам зізнатися в коханні за допомогою забавних валентинок, які ви можете зробити своїми руками.