Спецвозможности
Новости

Нові маршрути експорту зерна спричинили бум будівництва перевалочних комплексів

05.07.2022
405
Нові маршрути експорту зерна спричинили бум будівництва перевалочних комплексів фото, иллюстрация

Уже понад 20 компаній планують або розпочали будувати перевалочні комплекси в зонах, через які пролягають нові логістичні маршрути для розблокування експорту зернових культур з України.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на ports.

«Ми активно працюємо над збільшенням логістики через західні кордони. За цей місяць очікуємо близько 2 млн тонн експорту зерна, яке вже перейшло за новими логістичними маршрутами: це Польща, Румунія, Угорщина, Словаччина. І маємо потенціал до збільшення. Понад 20 компаній планують або розпочали будувати перевалки в цих зонах», — зазначив міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський.

Він уточнив, що наразі Мінагрополітики проводить переговори з ЄС, і наприкінці липня буде окрема зустріч із широким колом учасників на рівні аграрних і транспортних міністрів відповідних країн, щоб збільшувати європейську інфраструктуру, зокрема, кількість вагонів і вантажівок, яких бракує.

Міністр додав, що робота також сконцентрована над вирішенням питань із зберігання та вивезення українського врожаю.

«Аграрії, які збирають і збиратимуть урожай ближче до лінії фронту, намагатимуться вивезти його на зберігання ближче до центру та заходу країни. Тому особливо в цих місцях буде потреба в додатковому зберіганні. Над цим активно працював бізнес, щоб завезти на ці території мобільне одноразове зберігання», — резюмував Сольський.

Интервью
В марте Ассоциация «Укрсадпром» избрала нового председателя. Им стал Юрий Вахель. О себе он рассказывает, что «родом из маслично-зернового бизнеса»​. Сайт «Пропозиція» расспросил у нового председателя ассоциации о текущей ситуации с... Подробнее
Лановенко1
Садоводство относится к перспективным отраслям аграрного сектора. Интенсивные сады в сочетании с органическим садоводством увеличивают возможности экспорта продукции.  

1
0