Спецможливості
Новини

10 000 хлібин отримали мешканці прифронтових територій від Good Bread за підтримки Corteva та GlobalGiving

09:00 • Сьогодні
81
10 000 хлібин отримали мешканці прифронтових територій від Good Bread за підтримки Corteva та GlobalGiving  фото, ілюстрація

Міжнародна науково-технологічна сільськогосподарська компанія Corteva Agriscience у партнерстві з GlobalGiving виділила грант інклюзивній пекарні Good Bread на виготовлення понад 10 000 хлібин для мешканців прифронтових територій. Загалом протягом повномасштабної війни за рахунок трьох грантів від Corteva було спечено близько 47 000 буханців хліба, які роздали на деокупованих та прифронтових територіях. 

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на Corteva Agriscience.

Good Bread – інклюзивна пекарня, мета якої створити місця для соціалізації та адаптації людей з ментальною інвалідністю (розумовою відсталістю, аутизмом, синдромом Дауна тощо). За час реалізації проєкту пекарні 32 особи з ментальною інвалідністю мали змогу долучитися до суспільно корисної праці, соціалізуватися та розвинути свої навички та компетенції.  

«Важливість таких проєктів полягає в тому, що люди, які живуть у складних обставинах та поганих умовах, отримують не просто хліб чи гарячу їжу, вони отримують надію, гідність і можливість вижити, бачать, що про них пам`ятають та піклуються. Ми дуже цінуємо можливість робити цю справу і вдячні таким партнерам, як Corteva, яка підтримує нас вже протягом декількох років і працює заради того, щоб допомогти українцям пережити ці важкі часи», – говорить Владислав Малащенко, засновник пекарні Good Bread.

«Інклюзивна пекарня Good Bread робить надзвичайно важливу справу, організовуючи постачання хліба в найбільш постраждалі регіони, а ми у Corteva пишаємося можливістю підтримувати їх у цій благородній місії в партнерстві з GlobalGiving. Адже у Corteva ми віримо в силу інклюзивного середовища, яке сприяє розвитку інновацій та наданні рівних можливостей для всіх бажаючих працювати заради добробуту наших громад. Також компанія прагне допомогти тим, хто потребує цього, вважаючи це своїм соціальним обов`язком, виконуючи своє призначення збагачувати життя тих, хто виробляє, і тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь», –  говорить Анна Бабіч, керівниця з корпоративних комунікацій Corteva Agriscience в Центральній та Східній Європі та Туреччині.

З початку широкомасштабного військового вторгнення росії на територію України Corteva вийшла з ринків рф та білорусі. Протягом цього періоду компанія виділила на підтримку українців понад два мільйони доларів США, спрямувавши їх на допомогу незахищеним верствам суспільства та забезпечення потреб українців в медикаментах та медичному обладнанні, їжі та відновлення фермерства. Така підтримка благодійних та гуманітарних проєктів зафіксована в спільній декларації з Міністерством аграрної політики та продовольства Україні, яку сторони уклали в жовтні 2022 року. 

Інтерв'ю
Останнім часом площа пустельних і непродуктивних земель в світі постійно зростає. Пустелі вже займають понад 17 млн км2 або близько 12% всієї поверхні суші. Вчені всього світу стурбовані такою
До цього господарства у мене особливе ставлення — дуже поважаю фахівців, які працюють тут за їхню людяність, відкритість і готовність завжди прийти на допомогу. Коли я з донькою втікала від війни (а самі ми з Києва), то тимчасовий притулок... Подробнее

1
0