Спецможливості
Новини

«НІБУЛОН» отримав сертифікат ISCC PLUS для експорту в ЄС ячменю на кормові потреби

27.04.2018
1733
«НІБУЛОН» отримав сертифікат ISCC PLUS для експорту в ЄС ячменю на кормові потреби фото, ілюстрація
«НІБУЛОН» отримав сертифікат ISCC PLUS для експорту в ЄС ячменю на кормові потреби

Успішне завершення процесу сертифікації за ISCC EU і ISCC PLUS дозволило компанії розширити коло імпортерів, відкрити нові ринки реалізації зернових та олійних культур. Про це пише propozitsiya.com з посиланням на прес-службу компанії.

Сертифікат ISCC EU (Міжнародна система сертифікації сталого виробництва та викидів вуглецю) дає  можливість «НІБУЛОНУ» експортувати до Європи кукурудзу, пшеницю, ріпак, сою, соняшник.

«Наші європейські партнери зацікавлені у купівлі української стійкої біомаси, адже планують збільшувати частку використання палива з відновлювальних джерел», - повідомили в прес-службі.

Окрім того, «НІБУЛОН»  також пройшов сертифікацію системи ISCC PLUS, що  включає розширену сертифікацію стійкого виробництва в галузі  харчової продукції і кормів, та отримав відповідний сертифікат на ячмінь.

Система ISCC PLUS створена Асоціацією ISCC з метою сертифікації сировини, що йде на виробництво харчових продуктів, кормів, біопалива поза країнами ЄС. Критерії сталості згідно з системою ISCC PLUS є менш жорсткими у порівнянні з системою ISCC EU.

Таким чином, задекларована  біомаса за системою ISCC EU може експортуватися  як сировина, що відповідає вимогам системи ISCC PLUS, але навпаки не допускається. Це дає можливість «НІБУЛОНУ» експортувати за сертифікатом ISCC PLUS не тільки ячмінь, а й пшеницю, кукурудзу, ріпак, соняшник, сою.

<

Інтерв'ю
Німецький досвід організації тепличного бізнесу — тема нашої розмови з директором з інноваційних технологій у рослинництві консалтингової компанії «Аграрний Центр Innovation» Юрієм Куликом, який нещодавно особисто його вивчав... Подробнее
Посівам сільськогосподарських культур в Україні шкодять близько 700 видів бур’янів. Усього некультивованих рослин у нашій державі налічується понад 3500 видів. Бур’яни «паразитують» у посівах культур, пригнічуючи їхній потенціал і знижуючи... Подробнее