Спецвозможности
Новости

Народження традиції

05.06.2008
749
Народження традиції фото, иллюстрация

Народження традиції

На виставковій карті “Пропозиції” побільшало на одну точку: величні, просякнуті старовинним духом Чернівці щиро вітали учасників і гостей “Буковинської “Пропозиції”. “Пропозиційні” виставки набирають ходи. Чесно кажучи, у нас були певні побоювання щодо результативності буковинського “вернісажу”. Втім, уже першого дня роботи виставки вони розвіялися: в інтернаціональному натовпі, що оточував щоранку приміщення чернівецького спорткомплексу, де проходила виставка, лунали українська, російська, румунська, польська мови. А щира зацікавленість буковинців у тривалій взаємовигідній співпраці з “Пропозицією” дає змогу оптимістично дивитися в майбутнє виставок у цьому регіоні України. Приємно, що “Буковинську “Пропозицію” не залишила осторонь своєї уваги міська влада: з вітальним словом під час відкриття виступив міський голова.
Микола Федорук, міський голова Чернівців
— Виставка, організована українським журналом з питань агробізнесу “Пропозиція” та Чернівецькою торгово-промисловою палатою, — напрочуд корисний захід. Зі свого боку обіцяю всіляку підтримку. Переконаний, що у цієї виставки є перспектива. Сподіваюся на традиційність подібних заходів у нашому місті.
Великий обсяг організаційної роботи взяла на себе Чернівецька торгово-промислова палата, з президентом якої ми поспілкувалися наприкінці першого дня роботи виставки.
Василь Ляхович, президент Чернівецької торгово-промислової палати
— Першим днем виставки я задоволений, але завжди ми очікуємо на більше. Втім, головне, певно, не кількість учасників, а те, щоб люди, які відвідають наш захід, могли б задовольнити свої потреби: придбали те, чого, на жаль, нині в Чернівцях придбати неможливо. Незважаючи на те, що наш регіон і не може похвалитися напрочуд розвинутим сільським господарством, все ж таки в нас є працюючі господарства, є фермери, людей цікавлять новинки. Ще однією особливістю нашого регіону є його близькість до державного кордону. З огляду на це ми часто буваємо в інших країнах, а відтак одержуємо багато інформації. Отже, ми в змозі оцінити якість пропонованих продуктів. Якщо твердити про недоліки “Буковинської “Пропозиції”, то, на жаль, ми бачимо, що не вдалося розв’язати питання щодо представлення малої механізації.
Щодо майбутнього виставкових заходів, то все залежатиме від того, чи в змозі ми будемо запропонувати якісь новинки. Крім того, як на мене, варто трохи більше орієнтуватися на фермерів. Якщо б ми виставку організовували восени, то, вочевидь, можна було б продати якнайбільше й продукції, й насіння, яке фермерам потрібне на наступний рік. А так — на часі квітень (виставка відбулася в третій декаді березня — О. Р.). Роботи у фермерських господарствах — невпрогорт. А восени, по збиранні можна було б організувати більше теоретичних семінарів. Як на мене, це могло б дати більший ефект. Якщо дійдемо згоди, то можемо такий захід організувати навіть цьогорік.
Обмін інформацією, плідні контакти, цікаві дискусії професіоналів, укладання контрактів стають добрими супутниками виставок від “Пропозиції”. Дякуємо всім, хто сприяв народженню традиції. Розширення географії подібних заходів не за горами. Стежте за інформацією у нашому щомісячнику.
Осібно “Пропозиція” хотіла б подякувати Ігорю Сидлеру, виконувачу обов’язків начальника Головного управління економіки Чернівецької облдержадміністрації, за сприяння у підготовці та проведенні виставки.

Олексій Рижков

Интервью
В Украине традиционно сетуют на оторванность образования от практики, возникшую еще в советские времена, когда на производстве молодым специалистам прямым текстом говорили: «Забудьте все, чему вас учили в вузе». Однако некоторые аграрные... Подробнее
Николай Горбачев, руководитель New World Grain Ukraine (Soufflet Group), президент Украинской Зерновой Ассоциации
Для успешного ведения агробизнеса мало вырастить и собрать хороший урожай, нужно еще уметь его продать. Об основных принципах работы зернового трейдинга в Украине propozitsiya.com рассказал

1
0