Спецвозможности
Новости

На Вінниччині запрацювала муніципальна підтримка аграріїв

05.05.2022
423
На Вінниччині запрацювала муніципальна підтримка аграріїв фото, иллюстрация

Попри воєнний стан вінницькі аграрії вже засіяли всі заплановані площі ранніх зернових культур: пшеницю та ячмінь.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на vinnitsa.info.

Щоб підтримали місцевих фермерів у такий складний час, у Вінницькій громаді запроваджують муніципальну підтримку на посівну.

Відповідне рішення про пільгові позики для аграріїв прийняла міська рада на сесії 29 квітня.

Як повідоммв вінницький міський голова Сергій Моргунов, для своєчасного проведення весняно-літніх польових робіт, аграрії потребуватимуть залучення кредитних ресурсів. Вінницька міська рада долучилася до вирішення цього питання і запровадила муніципальну підтримку для місцевих землевласників.

«Фонд муніципальних інвестицій надаватиме кредити за спрощеною процедурою. Виробники зможуть залучити доступні кредити з відсотковою ставкою 5-7 % річних терміном до 2-х років. Росіяни знищують в Україні все — в тому числі й сільське господарство. Тому важливо підтримати кожного фермера, адже це питання продовольчої безпеки», — каже міський голова Сергій Моргунов.

Очільник Вінниці зазначив, що вже є перші заявки на участь у програмі. Міське КП «Вінницький фонд муніципальних інвестицій» розпочало роботу в цьому напрямі. До Фонду звернувся фермер для оформлення позики. Він планував посіяти кукурудзу, проте з отриманням кредитних коштів матиме можливість збільшити площі для посадки картоплі. Це покращить фінансовий результат та задовольнить попит громади в даній культурі.

Фермерські господарства також зверталися до банківських установ відповідно до державної програми щодо кредитування аграріїв для забезпечення посівної компанії. Три сільгоспвиробники отримали кредитні кошти на суму понад 20 млн грн. Два — чекають рішення від кредитного комітету.

Наразі у Вінницькій громаді проводиться посів соняшника, кукурудзи та сої.

Интервью
Марина Чулаєвська, старший тренер Association4U
Сейчас Украина на пути имплементации Соглашения об ассоциации с Европейским союзом - документа, определяющего план реформ на ближайшие 10 лет. Это соглашение - большой рамочный документ, касающийся
Ведущий украинский производитель СЗР и удобрений - компания "UKRAVIT" - подводит итоги уходящего года. Несмотря на все неожиданности и трудности, "UKRAVIT" продолжил свой рост. Расширялись сеть торговых представительств и ассортимент... Подробнее

1
0