Спецвозможности
Новости

На Вінниччині взялись за вирощування овочів

31.03.2023
398
На Вінниччині взялись за вирощування овочів фото, иллюстрация

Вирощувати баклажани, огірки і солодкий перець взялися в аграрному підприємстві у селі Лука-Мелешківська, що неподалік Вінниці.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на «Голос України».

Основною продукцією підприємства є кісточкові і зерняткові фрукти. До розширення виробництва спонукало зростання попиту на овочі. Планують вирощувати баклажани, огірки і солодкий перець у відкритому і закритому ґрунті. Мають власне тепличне господарство, де вже посіяли насіння на розсаду, частину якої потім висадять у відкритий ґрунт.

Реалізовуватимуть вирощене переважно на ринках обласного центру. В перспективі забезпечать споживачів і з сусідніх областей.

У господарстві зазначають, що мають перевагу перед більшістю виробників овочів.

«У нас дуже коротка відстань від поля до ринку, – пояснює представник підприємства. – З села до Вінниці, як то кажуть, рукою подати. На свіжі овочі завжди є попит. Частину зібраного врожаю будемо доставляти одразу з поля. Маємо такий досвід у реалізації черешень і вишень».

Відновити вирощування овочів або розширити площі під ними планують у низці інших господарств краю.

Интервью
Неделю назад президент Зеленский подписал закон, который назвали законом о земельной децентрализации. Сайт «Пропозиція» решил поинтересоваться у заведующего кафедрой землеустроительного проектирования НУБиП (бывшая УСХА), доктора... Подробнее
В апреле 2020 году в компании CLAAS произошли кадровые перестановки. Гельмут Клаас, ее многолетний руководитель и идейный вдохновитель, под руководством которого концерн CLAAS стал именно той компанией, которую сегодня знают на всех... Подробнее

1
0