Спецвозможности
Новости

На Тернопільщині відкрили селекційну станцію по створенню нових гібридів кукурудзи

20.05.2022
450
На Тернопільщині відкрили селекційну станцію по створенню нових гібридів кукурудзи фото, иллюстрация

Воєнний стан — не привід зупиняти діяльність по створенню нових український сортів та гібридів, тому «Mais Dnipro» запускає в роботу нову селекційну станцію.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на facebook сторінку «Mais Dnipro».

Станцію по створенню нових гібридів української кукурудзи розташували в місті Борщів на Тернопільщині, де розташований один з насіннєвих заводів компанії.

Спеціалісти вже висіяли перші зразки селекційного розсадника, які прибули з розсадника компанії в Чилі.

Цьогоріч станція запрацює не на повну потужність — не вдалося добудувати офіс і приміщення для відпочинку співробітників, як планувалося раніше. Також не вдалося завезти всю заплановану техніку.

«Сівалка та комбайн зараз перебувають у Німеччині. Транспорт повністю проплачений, але стоїть питання ризиків. Тож чекаємо й приймаємо рішення, зважаючи на поточну ситуацію», — пояснили у компанії.

Зате вже сформовано штат станції: агрономи, помічники агрономів, селекціонери. Це головна передумова якісного старту.

У компанії наголосили: селекційна робота має велике значення для всього українського агросектору.

«Mais Dnipro — єдина українська компанія, яка має зареєстровані гібриди кукурудзи в ЄС і зараз ми відкриваємо  нову селекційну станцію у регіоні, більш наближеному до європейських кліматичних умов. Зважаючи на те, що це відбувається під час активних воєнних дій, для нас — це значна подія», — зазначає  генеральний директор компанії «Маїс» Микола Федько.

Интервью
    Советник Посольства Франции в Украине по вопросам сельского хозяйства Николя Перрен рассказал сайту propozitsiya.com, чем в звании великой аграрной страны ничего нет плохого, чем его родина заслужила это звание и чем со своего... Подробнее
При использовании современных средств защиты растений наибольшей их эффективности удается достичь лишь при строгом выполнении трех основных условий: правильном выборе препарата, оптимальных сроках внесения и четком соблюдении технологии... Подробнее

1
0