Спецвозможности
Новости

На терміналі УкрТрансАгро в Маріуполі горить пшениця та кукурудза

16.05.2022
481
На терміналі УкрТрансАгро в Маріуполі горить пшениця та кукурудза фото, иллюстрация

У результаті бойових дій в Маріуполі на зерновому терміналі «УкрТрансАгро» окупантами пошкоджено до 100 % силосів, в яких досі горить пшениця та кукурудза, та знищено два з трьох припортових склади, повідомив операційний директор компанії «УкрТрансАгро» Андрій Леонідов.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на УкрАгроКонсалт.

Загальні втрати зернових складають понад 30 тис. т

«Це підтверджує те, що окупантам не потрібна інфраструктура та зерно. Це показове знищення міста і нашого об’єкта в тому числі», — зазначає Андрій Леонідов.

З його слів, наразі компанія шукає шляхи відновлення роботи, але вже не в Маріуполі. За оцінками Андрія Леонідова, щоб побудувати такий самий перевалочний термінал, потрібно понад 80 місяців.

«Хочемо свій досвід роботи в локальних портах перенести на інші логістичні шляхи рішення загальноукраїнської проблеми з зерном. Намагаємося знайти нішу, де ми будемо корисні не лише в плані працевлаштування своїх співробітників, але й допомоги країні з експортом загалом».

Андрій Леонідов зазначив, що рішень щодо експорту є кілька: невеликі річкові порти, перевезення залізничним транспортом та Західна Україна, яка може частину виробленого збіжжя пропустити через себе та допомогти в надходженні валютної виручки в країну.

«Також є автологістика, яка зараз захмарна за вартістю. Якщо раніше перевезення з Дніпра до Ізмаїла коштувало 3 тис. грн, то зараз автоперевізники не хочуть їхати і за 5 тис. грн», — додає Андрій Леонідов.

Интервью
При использовании современных средств защиты растений наибольшей их эффективности удается достичь лишь при строгом выполнении трех основных условий: правильном выборе препарата, оптимальных сроках внесения и четком соблюдении технологии... Подробнее
заступник директора з наукової роботи Інституту фізіології та генетики рослин НАН України, доктор біологічних наук, професор, член-кореспондент НАН України Віктор Швартау
Как только уборка озимых полностью завершилось, сайт «Пропозиція» обратился к заместителю директора по научной работе Института физиологии и генетики растений НАН Украины, доктору биологических наук, профессору, член-корреспонденту НАН... Подробнее

1
0