Спецможливості
Новини

На ринку зерносховищ нова мода — фермерський елеватор

19.09.2017
3142
На ринку зерносховищ нова мода — фермерський елеватор фото, ілюстрація
На ринку зерносховищ з'явився новий тренд - фермерські елеватори

На ринку зерносховищ з'явився новий тренд - фермерські елеватори. Це зовсім новий, але досить цікавий напрям у сегменті елеваторного обладнання. Таку думку висловив директор ТОВ "Торнум" В’ячеслав Коваленко, пише propozitsiya.com за матеріалами landlord.ua.

"Фермери - це новий тренд, це вже не "колгоспник", а європейський фермер з українським акцентом", - вважає директор підприємства.

До речі, саме для таких клієнтів інша компанія - "Варіант Агро Буд" - вивела на ринок нову лінійку фермерських (полегшених) силосів місткістю 0,1-4 тис. м3 і діаметром 5,5-18,3 м.

За оцінками учасників ринку, протягом останніх півтора року на підйомі пере­бувають всі сегменти галузі елеваторного обладнання - портовий, лінійний і фермерський. І скрізь є свої досягнення. Більшість експертів зазначають активне будівництво у цей період лінійних елеваторів, а також модернізацію сучасних і будівництво нових морських і річкових терміналів. У сегмента портових елеваторів великий обсяг, а лінійних об’єктів самих по собі більше.

Потреби в зберіганні зернових й олійних нині забезпечують близько 800-900 елеваторів класу колишніх сертифікованих і прирівнюваних до них. За даними УЗА, є близько 800 елеваторів, які можуть вантажити понад 700 тис. т/добу. Сукупна ємність усіх таких об’єктів за торік, за оцінками фахівців, зросла приблизно на 15%. Позитивна динаміка спостерігалася й у сегменті дрібніших складів. До того ж потужності елеваторів 10 найбільших їх власників (холдингів) за 2016 рік збільшилися лише на 3–4%.

Ключові слова: элеватор

Інтерв'ю
Останнім часом площа пустельних і непродуктивних земель в світі постійно зростає. Пустелі вже займають понад 17 млн км2 або близько 12% всієї поверхні суші. Вчені всього світу стурбовані такою
Як ми вже писали, органічна продукція в цілому залишається досить вузькою нішею аграрного ринку. Значною мірою – через ризикованість вирощування і збуту. Однак є ніші, де органічна продукція впевнено знаходить збут, принаймні на зовнішніх... Подробнее

1
0