На ринку працюватиме нова структура – «Ніка-Агротрейд»
На ринку мінеральних добрив в Україні почала працювати найбільша роздрібна мережа, пише propozitsiya.com з посиланням на Інфоіндустрію.
Неймовірне злиття «УкрАгроНПК» та компанії «Агроімпорт», яке очікувалось ще в травні 2018 року, почало втілюватись у життя.
Як відомо, «УкрАгроНПК» є одним з лідерів постачання мінеральних добрив на ринку України. Ключовими сферами діяльності компанії є поставка мінеральних добрив, реалізація насіння та засобів захисту рослин, транспортування та внесення рідкого аміаку. Компанія володіє найбільшою в Україні мережею складів з реалізації мінеральних добрив в різних регіонах країни та повністю обладнана для приймання, зберігання, фасування та відвантаження добрив. Вся продукція компанії зареєстрована, сертифікована і відповідає найвищим стандартам якості.
Компанія «Агроімпорт» реалізує мінеральні добрива та займається оптовою торгівлею хімічною продукцією, виробництвом добрив і азотовмісних сумішей, а також оптовою торгівлею зерном, необробленим тютюном, насінням та кормами для тварин.
Тож для сприяння розвитку аграрного ринку України та забезпечення сільськогосподарських товаровиробників економічно вигідними та доступними технологіями сільгоспвиробництва, за конкурентними цінами з максимальною кількістю супутніх послуг дві компанії «Агроімпорт» та «УкрАгроНПК» працюватимуть разом під єдиним керівництвом і як одна структура, а операційна діяльність виконується через «Ніка-Агротрейд». Всього вказано 64 склади з продажу добрив. Згідно з офіційною інформацією уставний фонд компанії складає 1 млн . грн.
Компанію «Ніка-Агротрейд» очолює Татарчук Руслан Васильович, що був і залишається довіреною особою власника компанії «Агроімпорт». У списку складів, з яких відвантажується продукція «Ніка-Агротрейд» вказані склади, що належать до компанії «УкрАгроНПК». ТОВ «ТД «Агроімпорт ЛТД» зареєстрована за цією ж самою адресою.
Очікується, що новостворена структура буде продавати більшу частину продукції українських заводів групи OSTCHEM, крім того, компанія активно приймає участь у викупі товару від «Сумихімпром» та ДЗМУ – виробників комплексних добрив. Відомо також, що компанія імпортуватиме продукцію російських виробників NPK-добрив та білоруських калійних добрив.